Visos kainos nurodytos su PVM
Nuo
137,56 €
Liko tik %1
Drošības rozetes ar cilindra aizsargvairogu CD 002 18
Ražotājs - REGUITTI (Itālija)

Ražotājs - REGUITTI (Itālija)
-
- ar cilindra aizsargvairogu
- durvju biezums: 64 - 90 mm
- rozetes diametrs: 52 mm
- ārējās rozetes biezums: 12 mm
- iekšējās rozetes biezums: 11 mm
- piemērota cilindra izvirzījumam 8-15 mm
- caurejošs skrūvējums M5
- attālums starp stiprinājumu centriem: 38 mm
- materiāls: ZAMAK matēti melns RAL9005 (18)

Visos kainos nurodytos su PVM
- Produktai
- Kaina
- Yra sandėlyje
- Kiekis
-
Apsauginė rozetė, juoda (18)Kodas: SB00017124Art. Nr.: 1A000CD002XX18XTAKaina:Nuo 137,56 €Yra sandėlyje: 0 kompl.
| Gamintojas | REGUITTI |
|---|---|
| Medžiaga | spalvotas varis |
| Paskirtis | išorės durims ir durims su padidinta atsparumo įsilaužimui reikalavimu |
| Varčios medžiaga | medinėms ir metalinėms durims |
| Konstrukcija | rozetė be rankenos |
| Saugumo klasė | Neklasifikuojama |
| Cilindro apsauga | Taip |
| Apsauga nuo gaisro | netinka naudoti priešgaisrinėms durims |
| Durų storis | 64-90 mm |
| Suderinamumo standartas | vokiškas (DIN) |
| Durų kryptis | universali DIN dešinių ir kairių durų naudojimas |
| Medžiaga: požeminė konstrukcija | plienas |
| Plokštelės/rozetės dydis | Ø52 mm |
| Plokštelės/rozetės forma | Apvalus |
| Išorinės plokštės storis | 12 mm |
| Centravimo kaiščių skersmuo | 38 mm |
| Tvirtinimo tipas | Sujungti varžtai, prieinami iš durų vidinės pusės |




