3 dalių vyrai aliuminio profilių durims DOMINA HP
Gamintojas - GIESSE (Italija)
- prisukami vyriai aliuminio profilių durims
- tinka sunkioms durims su intensyvia apkrova, naudojamos viešosiose patalpose
- CE sertifikatas pagal EN1935 – atitinka 4 naudojimo klasės reikalavimus
- ilgaamžiškumo patvarumas: 7 klasė – 200 000 bandymų ciklų
- SKG atsparumo įsilaužimui sertifikatas
- leistina apkrova:
- 180 kg – 2 vyriai vienoms durims
- 200 kg – 3 vyriai vienoms durims
- mikrometrinis 3krypčių reguliavimas
- šoninis reguliavimas: +/- 2,5 mm
- aukščio reguliavimas: 0 + 4 mm
- gylio reguliavimas: +/- 0,5 mm
- reguliavimą galima atlikti ir po durų sumontavimo
- lengvas ir greitas montavimas – 2 komponentų grupės su aukštu išankstinio surinkimo lygiu
- ekstruzinio aliuminio tarpikliai, skirti naudoti su nesujungtais profiliais
- 3 montavimo sistemų tipai
- profilio frezavimo skersmuo: 11 mm
- atstumas tarp varžtų centrų: 62,5 mm / 70,5 mm
- apdaila: sidabro atspalvis (pagal užsakymą galimi ir kiti apdailos variantai)
„Domina HP“ vyrių montavimui naudojamos 3 tipų tvirtinimo sistemos:
- tradicinis montavimas su kontrplokštėmis
- greitasis montavimas naudojant tiesioginio tvirtinimo M12 varžtus (termiškai izoliuotiems profiliams)
- montavimas varžtais su išsiplečiančiais kaiščiais (vienos kameros profiliams)
Tvirtinimo sistema turi būti parenkama atsižvelgiant į reikiamą apkrovą ir naudojimo pobūdį


Tradicinis montavimas su kontrplokštėmis
Tinka tiek vienos kameros profiliams, tiek termiškai izoliuotiems profiliams. Tvirtinimo sistemą sudaro 15 × 20 mm aliumininės kontrplokštės, montuojamos uždaroje profilio dalyje. Jos yra dvipusės, todėl užtikrina suderinamumą su plačiu profilių asortimentu.
Atitinkamuose komplektuose kontrplokštės tiekiamos 2 dalių ir 3 dalių vyriams, vyriams su integruotu tvirtinimu, taip pat vyriams, montuojamiems naudojant tarpines.


Greitasis montavimas su M12 tiesioginio tvirtinimo sraigtiniais varžtais
Montavimo sistema su sraigtais skirta termiškai izoliuotiems profiliams. M12 sraigtai yra idealus sprendimas į išorę atsidarančioms durims, nes pakeičia tradicines kontrplokštes ir teleskopines tarpines.
M12 sraigtai gaminami 4 ilgių: 55, 65, 75 ir 90 mm. Reikiamas ilgis parenkamas pagal profilio matmenis. Sraigtai naudojami tiek vyriams su integruotu tvirtinimu, tiek vyriams, montuojamiems naudojant tarpines.


Greitasis montavimas naudojant išsiplečiančiais kaiščiais
Sraigtai su išsiplečiančiais kaiščiais skirti vienos kameros profiliams. Išsiplečiančius kaiščiai gali būti naudojami tiek vyriams su integruotu tvirtinimu, tiek vyriams, montuojamiems naudojant tarpines.
Abi greitojo tvirtinimo sistemos — M12 sraigtai ir išsiplečiantys kaiščiai — idealiai tinka vyrių keitimui ir (arba) papildomam montavimui jau naudojamose duryse, nes leidžia patogiai montuoti vyrius jau sumontuotose duryse ir uždaruose perimetriniuose rėmuose.
Abiem tvirtinimo sistemoms nereikia specialo profilio apdorojimo — pakanka standartinės 11 mm skylės, kurią galima išgręžti naudojant specialų šabloną.
TECHNINĖ DOKUMENTACIJA
- Produktai
- Kaina
- Yra sandėlyje
- Kiekis
-
DOMINA HP 3 dalių vyris aliumininėms durims, C/C 62,5 mm, sidabrinės spalvosKodas: SB00028968Art. Nr.: 05161Kaina:Nuo 35,32 €Yra sandėlyje: 10 vnt.
Papildomi produktai
- Produktai
- Kaina
- Yra sandėlyje
- Kiekis
-
Varžtas su išsiplečiančiu kaiščiu, 51 mmKodas: SB00028973Art. Nr.: 0520501Kaina:Nuo 3,18 €Yra sandėlyje: 20 vnt. -
Varžtas su išsiplečiančiu kaiščiu, 38 mmKodas: SB00028972Art. Nr.: 0520401Kaina:Nuo 2,95 €Yra sandėlyje: 20 vnt. -
Tiesioginio tvirtinimo sraigtas M12x55mmKodas: SB00028974Art. Nr.: 05300Kaina:Nuo 1,40 €Yra sandėlyje: 20 vnt. -
Tiesioginio tvirtinimo sraigtas M12x65mmKodas: SB00028975Art. Nr.: 05301Kaina:Nuo 1,14 €Yra sandėlyje: 20 vnt. -
Tiesioginio tvirtinimo sraigtas M12x75mmKodas: SB00028976Art. Nr.: 05302Kaina:Nuo 1,25 €Yra sandėlyje: 20 vnt. -
Tiesioginio tvirtinimo sraigtas M12x90mmKodas: SB00028977Art. Nr.: 05303Kaina:Nuo 1,40 €Yra sandėlyje: 20 vnt. -
Tarpinė A STEP 7 mm, balta RAL9010Kodas: SB00028978Art. Nr.: 05095Kaina:Nuo 1,98 €Yra sandėlyje: 20 vnt. -
Tarpinė B STEP 7 mm, sidabrinėKodas: SB00028979Art. Nr.: 05195Kaina:Nuo 3,70 €Yra sandėlyje: 20 vnt.
| Gamintojas | GIESSE |
|---|---|
| Serija | DOMINA HP |
| Durų kryptis | universali DIN dešinių ir kairių durų naudojimas |
| Apkrovos galia | aukšta |
| Medžiaga | aliuminis |
| Varčios medžiaga | rėminėms aliuminio durims |
| Atsparumas korozijai | sertifikuota pagal EN 1935 – priklausomai nuo apdailos |
| Klasė pagal EN 1935 | 4 klasė |
| Vyrio forma | stačiakampis |
| Apsauga nuo įsilaužimo | taip, su apsaugota vyrių konstrukcija |
| Reguliavimas | reguliuojamas 3 kryptimis |
| Įdiegimo tipas | prisukama |
| Varčios maksimalus svoris | 200 kg |
| Gręžinio skersmuo | Ø11 mm (visām montāžas sistēmām) |
| Vyrio konstrukcija | 3-daļīga |
| Atstumas tarp tvirtinimo centrų | 62.5 mm (20.5 + 42 mm) |




















