Durų atmušėjas KWS 2075 ALU
Produkto kodas
MB00009018
Visos kainos nurodytos su PVM
Nuo
47,04 €
Liko tik %1
Durų atidarymas KWS 2075 ALU
- sieninis durų ribotuvas
- cilindro formos
- ilgis: 80 mm
- skersmuo: 30 mm
- rozetės skersmuo: 50 mm
- didžiausias durų svoris: 40 kg
- montavimo elementai, įeinantys į komplektą
- medžiaga: anoduoto aliuminio
- guma: juoda
Visos kainos nurodytos su PVM
- Produktai
- Kaina
- Yra sandėlyje
- Kiekis
-
2075 Durų atmušėjas, įsukamas į sieną, 80 mm tarpas, varžtas + kaištis, aliuminis, sidabrinis anoduotasKodas: SB00007426Art. Nr.: 2075.31Kaina:Nuo 47,04 €Yra sandėlyje: 0 vnt.
| Gamintojas | KWS |
|---|---|
| Paskirtis | Vidaus / išorės durims |
| Veikimo režimas | Mechaninis |
| Įdiegimo tipas | prie sienos |
| Pagrindo skersmuo | 50 mm |
| Skersmuo | 30 mm |
| Ilgis | 80 mm (kopā ar gumiju) |
| Varčios medžiaga | Universalus |
| Forma | cilindrinis |
| Varčios maksimalus svoris | 40 kg |
| Tvirtinimo elementai | įtraukta į komplektą |
| Medžiaga | anoduotas aliuminis |




