Durų burbulas rėminėms durims ARES K16 NT
Produkto kodas
MB00009220
Visos kainos nurodytos su PVM
Nuo
32,07 €
Liko tik %1
Nerūdijančio plieno rankenos profilių rėmo durims ARES K16
Gamintojas - DIECKMANN (Vokietija)- fiksuota arba stumiama rankena, tvirtai pritvirtinta ovalo formos rozetės konstrukcijoje
- mygtukas 2033/1610 su integruotu spyruokliniu mechanizmu, rankenos ašis - 8 mm
- fiksuota rankena 2033/1620 su M12 varžtu
- k16 forma - apvali, plokščia
- šoninio poslinkio konstrukcija su apsauga nuo pirštų
- universaliai pritaikoma dešinės ir kairės pusės durims
- plieninis pagrindas su stumdoma apsaugine plokštele
- uždengtas varžtas Ø M5
- rozetės dydis: 34 x 75 mm
- lizdo storis: 14,5 mm
- rankenos rankenėlės skersmuo: 50 mm
- atstumas nuo lizdo paviršiaus iki rankenos mygtuko išorinio paviršiaus: 52 mm
- atstumas tarp lizdo tvirtinimo elementų centrų: 50 mm
- rankenos ašies kvadrato skersmuo mygtukinėms rankenoms: 8 mm
- medžiaga: nerūdijantis matinis šlifuotas plienas
Visos kainos nurodytos su PVM
- Produktai
- Kaina
- Yra sandėlyje
- Kiekis
-
Durų burbulas ARES K16 ant ovalios rozetės, nefiksuota, nerūdijantis plienasKodas: SB00011265Art. Nr.: 2033/1620/00Kaina:Nuo 32,07 €Yra sandėlyje: 3 vnt.
Papildomi produktai
- Produktai
- Kaina
- Yra sandėlyje
- Kiekis
-
ARES 811 PZ Raktų rozetė, ovali, 9 mm, nerūdijantis plienasKodas: SB00011072Art. Nr.: 0811/9003/00Kaina:Nuo 4,63 €Yra sandėlyje: 6 vnt. -
ARES 815ZA PZ Raktų rozetė rėminėms durims su cilindro skydu, nerūdijantis plienasKodas: SB00011419Art. Nr.: 0815/0000/00Kaina:Nuo 17,79 €Yra sandėlyje: 0 vnt. -
Raktų rozetė 0813 BAC 6 mm, nerūdijantis plienasKodas: SB00011415Art. Nr.: 0813/6000/00Kaina:Nuo 4,63 €Yra sandėlyje: 0 vnt.
| Gamintojas | DIECKMANN |
|---|---|
| Serija | ARES |
| Medžiaga | nerūdijantis plienas |
| Paskirtis | Vidaus / išorės durims |
| Varčios medžiaga | medinėms ir metalinėms durims |
| Konstrukcija | vienpusė durų rankenėlė ant rozetės |
| Durų rankenėlės tipas | pasukama/fiksuojama |
| Durų rankenos padėtis | paslinktas (pirštų apsaugai) |
| Apsauga nuo gaisro | galimas susijęs ugniai atsparus modelis |
| Durų kryptis | universali DIN dešinių ir kairių durų naudojimas |
| Medžiaga: požeminė konstrukcija | plienas |
| Forma | apvalus |
| Plokštelės/rozetės forma | Ovalus |
| Plokštelės/rozetės dydis | 34 x 75 mm |
| Plokštelės/rozetės storis | 14,5 mm |
| Atstumas nuo varčios paviršiaus iki išorinio rankenos paviršiaus | 66,5 mm |
| Atstumas nuo rozetės paviršiaus iki išorinio rankenos paviršiaus | 52 mm |
| Rankenos ašies kvadrato dydis | 8 mm |
| Tvirtinimo tipas | Paslėptas varžtas |
| Tvirtinimo elementai | reikia užsisakyti atskirai |
| Tvirtinimo centrų atstumas | 50 mm |













