Durų rankena 137Z/237Z
Produkto kodas
137Z-237Z
Nuo 11,81 €
Norėdami įsigyti šią rankeną, rankiniu būdu pasirinkite reikiamą konfigūraciją.
- Standartinio 35-45 mm storio durims reikia pasirinkti porą rankenų ir porą ąselių su reikiamu uždarymo tipu. Į komplektą įeina rankenos ašis ir varžtai.
- Kitam durų storiui, priklausomai nuo durų storio, pasirinkite rankenos pusę (2 vnt.), reikiamą uždarymo kilpų porą ir rankenos ašį. Į komplektą įeina varžtai.
Durų rankena 137Z / 237Z
Gamintojas - DIECKMANN (Vokietija)- rankenų komplektas su ilgoais skydeliais
- vidaus durims su maža apkrova
- štampuotas skydelis su atviru varžtų tvirtinimu
- rankenos ilgis 126 mm
- rankenos ašis 8 mm
- standartiniai ilgiai su pora rankenų 35-45 mm storio durims
- storesnėms durims reikia pasirinkti 2 rankenos puses ir durų storį atitinkančią rankenos ašį
- rakto skylutės variantai: PZ, BB, WC
- atstumas tarp centrų PZ ir BB: 72 mm
- atstumas tarp centrų WC: 78 mm
- WC suktukas su raudonu/baltu indikatoriumi (tik 35-45 mm storio durims)
- skydelio matmenys: 41 x 213 mm
- skydelio storis: 7 mm
- medžiaga: natūralus F1 anoduotas aliuminis
Visos kainos nurodytos su PVM
- Produktai
- Kaina
- Yra sandėlyje
- Kiekis
-
Rankenų komplektas 137Z, durų storis 35–45 mm, natūralus aliuminio tonas F1Kodas: SB00023985Art. Nr.: 1137/0808/01Kaina:Nuo 8,03 €Yra sandėlyje: 9 pora -
Rankena 137Z (1 vnt.), natūralus aliuminio tonas F1Kodas: SB00025180Art. Nr.: 1137/0809/01Kaina:Nuo 4,01 €Yra sandėlyje: 22 vnt. -
237 Z ilgos galinės plokštelės komplektas BB72, natūralus aliuminio tonas F1Kodas: SB00025181Art. Nr.: 1237/7201/01Kaina:Nuo 3,80 €Yra sandėlyje: 10 pora -
237 Z ilgos galinės plokštelės komplektas PZ72, natūralus aliuminio tonas F1Kodas: SB00025183Art. Nr.: 1237/7203/01Kaina:Nuo 3,80 €Yra sandėlyje: 14 pora -
237 Z ilgos galinės plokštelės komplektas WC78, natūralus aliuminio tonas F1Kodas: SB00025184Art. Nr.: 1237/7875/01Kaina:Nuo 10,31 €Yra sandėlyje: 2 pora -
Solidus sriegiklis, 8x110Kodas: SB00000142Art. Nr.: 0588/0811/00Kaina:Nuo 1,21 €Yra sandėlyje: 52 vnt. -
Solidus sriegiklis, 8x130Kodas: SB00000143Art. Nr.: 0588/0813/00Kaina:Nuo 1,22 €Yra sandėlyje: 17 vnt. -
Solidus sriegiklis, 8x150Kodas: SB00000144Art. Nr.: 0588/0815/00Kaina:Nuo 1,22 €Yra sandėlyje: 45 vnt. -
Solidus sriegiklis, 8x170Kodas: SB00000145Art. Nr.: 1A008F8170XX3DXXHKaina:Nuo 3,15 €Yra sandėlyje: 17 vnt.
| Gamintojas | DIECKMANN |
|---|---|
| Medžiaga | anoduotas aliuminis |
| Paskirtis | Vidaus / išorės durims |
| Varčios medžiaga | medinėms ir metalinėms durims |
| Konstrukcija | svirtinės rankenos abiejose pusėse |
| Plokštelės tipas | ilgos plokštelės |
| Apkrovos galia | žema |
| Klasė pagal EN 1906 | nesertifikuota |
| Apsauga nuo gaisro | netinka naudoti priešgaisrinėms durims |
| Durų kryptis | universali DIN dešinių ir kairių durų naudojimas |
| Suderinamumo standartas | vokiškas (DIN) |
| Durų storis | 35-45 mm |
| Užrakinimo funkcija | PZ / BB / WC |
| Centrinis atstumas PZ | 72 mm |
| Atstumas tarp centrų BB | 72 mm |
| Centrinis atstumas WC | 78 mm |
| WC rankenėlės tipas | su spalviniu indikatoriumi |
| Rankenos ilgis | 126 mm |
| Atstumas nuo rozetės paviršiaus iki išorinio rankenos paviršiaus | 52 mm |
| Rankenos ašies kvadrato dydis | 8 mm |
| Plokštelės/rozetės forma | kvadratinė |
| Plokštelės/rozetės dydis | 41 x 213 mm |
| Plokštelės/rozetės storis | 7 mm |
| Įdiegimo tipas | prisukama |
| Tvirtinimo tipas | Matomi varžtai |
| Tvirtinimo elementai | įtraukta į komplektą |






















