Durų rankena DIECKMANN K5 NT
Produkto kodas
K5-NT
Nerūdijančio plieno rankena DIECKMANN K5 NT
Gamintojas - DIECKMANN (Vokietija)- rutulinė pasukama rankena
- vienpusė rankenėlė su rankenos ašimi arba be jos arba pora rankenėlių
- tiekiama su apvaliomis rankenos rozetėmis 1082
- universaliai tinka dešinės ir kairės pusės durims
- uždengtas varžtas Ø M5
- rozetės skersmuo: 55 mm
- rozetės storis: 8 mm
- rankenos rankenėlės skersmuo: 52 mm
- atstumas nuo lizdo paviršiaus iki rankenos rankenėlės išorinio paviršiaus: 76 mm
- atstumas tarp lizdo tvirtinimo detalių centrų: 38 mm
- rankenų pora tinka 35-45 mm storio durims
- rankenos ašis: 8 mm
- medžiaga: nerūdijantis plienas
Visos kainos nurodytos su PVM
- Produktai
- Kaina
- Yra sandėlyje
- Kiekis
-
309Z Durų burbulas be verpstės, 8 mm, nerūdijantis plienasKodas: SB00011288Art. Nr.: 5000/0809/00Kaina:Nuo 26,90 €Yra sandėlyje: 0 vnt. -
Durų burbulo pora, 8 mm, nerūdijantis plienasKodas: SB00011318Art. Nr.: 5000/0808/00Kaina:Nuo 54,07 €Yra sandėlyje: 0 pora -
1082 durų rankenėlės rozetė, nerūdijantis plienas (1 vnt.)Kodas: SB00011107Art. Nr.: 1082/0000/00Kaina:Nuo 8,12 €Yra sandėlyje: 0 vnt.
| Gamintojas | DIECKMANN |
|---|---|
| Serija | K5 |
| Medžiaga | nerūdijantis plienas |
| Paskirtis | Vidaus / išorės durims |
| Varčios medžiaga | medinėms ir metalinėms durims |
| Durų rankenėlės tipas | pasukama |
| Durų rankenos padėtis | nepaslinktas |
| Apsauga nuo gaisro | netinka naudoti priešgaisrinėms durims |
| Durų storis | 35-45 mm |
| Diegimo tipas | vienpusis / dvipusis |
| Forma | sferinė |
| Plokštelės/rozetės forma | Apvalus |
| Plokštelės/rozetės dydis | Ø55 mm |
| Plokštelės/rozetės storis | 8 mm |
| Atstumas nuo rozetės paviršiaus iki išorinio rankenos paviršiaus | 76 mm |
| Rankenos ašies kvadrato dydis | 8 mm |








