Durų rankena OPEN M249
Durų rankena OPEN M249
Gamintojas - OLIVARI (Italija)
Dizainas - Rem Koolhaas 2015
Reaguodamas į OLIVARI kvietimą sukurti naują, novatorišką rankeną, olandų architektas Remas Koolhaasas ir jo komanda pasirinko konceptualų kelią. Jie pradėjo nuo rankenos išskaidymo į pagrindinius funkcinius elementus: ašį ir svirtį. Kūrėjai nusprendė juos supaprastinti iki minimalaus reikiamo medžiagos kiekio, o mechaniniam jų sujungimui sukūrė unikalią įleidžiamą jungtį, kuri taip pat leidžia rankeną projektuoti su skirtingomis apdailos ir dizaino interpretacijomis. Taip atsirado pavadinimas OPEN, simbolizuojantis atvirą požiūrį į galimybę keisti ir transformuoti.
- rankenos rinkinys su apvaliomis rozetėmis
- patentuotas dizainas su plonomis rozetėmis (tik 5 mm)
- galimi uždarymo tipai: PZ, BB, BAC
- WC rinkiniui pasirinkite BAC komplektas ir WC rozetės LINK LOW
- integruota rankenos spyruoklė
- rankenos kvadratinė ašis: 8 mm
- bendras rankenos ilgis (nuo išorinio lizdo krašto): 150 mm
- rozetės skersmuo: 51 mm
- rozetės storis: 5 mm
- medžiaga: žalvaris
-
galimos apdailos:
- satininis chromas (CO)
- poliruotas chromas (CR)
- satino nerūdijančiojo plieno efektas SUPERINOX PVD (IS)
- satino antracitas SUPERANTRACITE PVD (US)
- satino varis SUPERCOPPER PVD (RS)
- satininė bronza SUPERBRONZE PVD (DS)
- specialios „SUPER“ paviršiaus apdailos, pasižyminčios dideliu atsparumu drėgmei, druskoms, rūgštiems lietums, temperatūros svyravimams ir ultravioletiniams spinduliams; tinka naudoti lauke, taip pat pakrančių zonose ir intensyvaus eismo vietose, pavyzdžiui, viešbučiuose ir viešuosiuose pastatuose
- Produktai
- Kaina
- Yra sandėlyje
- Kiekis
-
OPEN rankenos/ rozetės rinkinys BAC, poliruotas chromasKodas: SB00017907Art. Nr.: M249RSB8B CRKaina:Nuo 242,36 €Yra sandėlyje: 0 rinkin. -
OPEN rankenos/ rozetės rinkinys BAC, chromas/ matinisKodas: SB00017905Art. Nr.: M249RSB8B CAKaina:Nuo 251,50 €Yra sandėlyje: 0 rinkin. -
ATVIRA rankenos/ rozetės rinkinys BAC, matinis chromasKodas: SB00017906Art. Nr.: M249RSB8B COKaina:Nuo 262,75 €Yra sandėlyje: 0 rinkin.
Papildomi produktai
- Produktai
- Kaina
- Yra sandėlyje
- Kiekis
-
4 savaičių pristatymas OLIVARI gaminiamsKodas: OLIPIEGKaina:Nuo 60,50 €Yra sandėlyje: 0 vnt.
| Gamintojas | OLIVARI |
|---|---|
| Dizaineris | Rem Koolhaas |
| Medžiaga | varis |
| Medžiagos savybės (dėl specifinių asperacijų - žr. tech. info.) | ultraatspari danga – tinkama naudoti agresyvioje aplinkoje |
| Paskirtis | Vidaus / išorės durims |
| Varčios medžiaga | medinėms ir metalinėms durims |
| Konstrukcija | svirtinės rankenos abiejose pusėse |
| Plokštelės tipas | padalintos rozetės |
| Apkrovos galia | aukšta |
| Klasė pagal EN 1906 | nesertifikuota |
| Apsauga nuo gaisro | netinka naudoti priešgaisrinėms durims |
| Rankenos spyruoklė integruota rozetėje | Taip |
| Durų kryptis | universali DIN dešinių ir kairių durų naudojimas |
| Suderinamumo standartas | vokiškas (DIN) |
| Užrakinimo funkcija | PZ / BB / WC / BAC |
| Rankenos bendras ilgis (nuo rozetės/plokštelės krašto) | 150 mm |
| Rankenos ašies kvadrato dydis | 8 mm |
| Plokštelės/rozetės forma | Apvalus |
| Plokštelės/rozetės dydis | Ø51 mm |
| Plokštelės/rozetės storis | 5 mm |
| Atstumas nuo varčios paviršiaus iki išorinio rankenos paviršiaus | 62 mm |
| Įdiegimo tipas | prisukama |
| Tvirtinimo tipas | Uždengti |
| Tvirtinimo elementai | įtraukta į komplektą |












