Durų rankena STREAM ZINCRAL 484 RB 088
Durų rankena STREAM ZINCRAL 484 RB 088
Gamintojas - Linea Cali (Italija)
„Stream Zincral“ - tai rankena, kuri supaprastina formas, tačiau neišblukina esmės. Jos dizaine minimalistinė estetika susitinka su grynu funkcionalumu. Be aštrių briaunų ir vizualinio triukšmo - tai kruopštaus kasdienio komforto tyrimo rezultatas. Paprastos, bet išraiškingos linijos dominuoja šios modernios kolekcijos dizaine, pasižyminčiame elegantišku ir dinamišku siluetu.
- vidaus durų rankenų rinkinys su kvadratinėmis rozetėmis
- patentuotas "Linea Cali" dizainas
- rakto skylutės variantai: PZ, BB, WC, BAC
- rankenos kvadratinė ašis: 8 mm
- bendras rankenos ilgis: 150 mm (nuo rozetės krašto)
- rozetės matmenys: 50 x 50 mm
- rozetės storis: 10 mm (RB 088) arba 6 mm (RB 024)
- aukštos kokybės cinko lydinys ZAMAK, įvairios apdailos
- galimos apdailos:
- satino antracitas (AS)
- poliruotas chromas (CR)
- satino chromas (CS)
- satino moka (KA)
- matinė juoda RAL 9005 (VE)
- matinė balta RAL 9016 (MW)
- Produktai
- Kaina
- Yra sandėlyje
- Kiekis
-
STREAM ZINCRAL rankenos rinkinys su rozetėmis 088 grt.BAC, matinės juodos spalvosKodas: SB00010576Art. Nr.: 200484RO80880000VEKaina:Nuo 48,91 €Yra sandėlyje: 0 rinkin. -
STREAM ZINCRAL rankenos rinkinys su rozetėmis 088 grt.BAC, poliruotas chromasKodas: SB00010574Art. Nr.: 200484RO80880000CRKaina:Nuo 48,91 €Yra sandėlyje: 0 rinkin. -
STREAM ZINCRAL rankenos rinkinys su rozetėmis 088 grt.BAC, matinis chromasKodas: SB00010575Art. Nr.: 200484RO80880000CSKaina:Nuo 46,83 €Yra sandėlyje: 0 rinkin. -
STREAM ZINCRAL rankenos rinkinys su rozetėmis 088 grt.BB, matinės juodos spalvosKodas: SB00010569Art. Nr.: 200484RB8088000CVEKaina:Nuo 59,31 €Yra sandėlyje: 0 rinkin. -
STREAM ZINCRAL rankenos rinkinys su rozetėmis 088 grt.PZ, matinės juodos spalvosKodas: SB00010572Art. Nr.: 200484RB8088000YVEKaina:Nuo 59,31 €Yra sandėlyje: 0 rinkin. -
STREAM ZINCRAL rankenos rinkinys su rozetėmis 088 grt.PZ, poliruoto chromoKodas: SB00010570Art. Nr.: 200484RB8088000YCRKaina:Nuo 59,31 €Yra sandėlyje: 0 rinkin. -
STREAM ZINCRAL rankenos rinkinys su rozetėmis 088 grt.PZ, matinis chromasKodas: SB00010571Art. Nr.: 200484RB8088000YCSKaina:Nuo 56,19 €Yra sandėlyje: 0 rinkin. -
STREAM ZINCRALrankenos rinkinys su rozetėmis 088 grt.BB, matinis chromasKodas: SB00010568Art. Nr.: 200484RB8088000CCSKaina:Nuo 56,19 €Yra sandėlyje: 0 rinkin. -
STREAM ZINCRAL rankenos rinkinys su rozetėmis 088 grt.BB, poliruotas chromasKodas: SB00010567Art. Nr.: 200484RB8088000CCRKaina:Nuo 59,31 €Yra sandėlyje: 0 rinkin. -
STREAM ZINCRAL rankenos rinkinys su rozetėmis 088 grt.WC 234NT, matinės juodos spalvosKodas: SB00010581Art. Nr.: 200484RW80880Z80VEKaina:Nuo 69,72 €Yra sandėlyje: 0 rinkin. -
STREAM ZINCRAL rankenos rinkinys su rozetėmis 088 grt.WC 234NT, poliruotas chromasKodas: SB00010579Art. Nr.: 200484RW80880Z80CRKaina:Nuo 69,72 €Yra sandėlyje: 0 vnt. -
STREAM ZINCRAL rankenos rinkinys su rozetėmis 088 grt.WC 234NT, matinis chromasKodas: SB00010580Art. Nr.: 200484RW80880Z80CSKaina:Nuo 67,64 €Yra sandėlyje: 0 vnt.
| Gamintojas | LINEA CALI |
|---|---|
| Medžiaga | ZAMAK |
| Paskirtis | Vidaus durims |
| Varčios medžiaga | medinėms ir metalinėms durims |
| Konstrukcija | svirtinės rankenos abiejose pusėse |
| Plokštelės tipas | padalintos rozetės |
| Apkrovos galia | vidurinė |
| Klasė pagal EN 1906 | nesertifikuota |
| Apsauga nuo gaisro | netinka naudoti priešgaisrinėms durims |
| Durų kryptis | universali DIN dešinių ir kairių durų naudojimas |
| Suderinamumo standartas | vokiškas (DIN) |
| Užrakinimo funkcija | PZ / BB / WC / BAC |
| Rankenos bendras ilgis (nuo rozetės/plokštelės krašto) | 150 mm |
| Rankenos ašies kvadrato dydis | 8 mm |
| Plokštelės/rozetės forma | kvadratinė |
| Plokštelės/rozetės dydis | 50 x 50 mm |
| Plokštelės/rozetės storis | 10 mm |
| Įdiegimo tipas | prisukama |
| Tvirtinimo tipas | Uždengti |
| Tvirtinimo elementai | įtraukta į komplektą |





























