Durų rankena FSB 1289 1735 ALU
Aliuminio durų rankena su apvaliomis rozetėmis FSB 1289 1735
Gamintojas - FSB (Vokietija)
Dizainas: Markus Michalski ir Michael Schmidt
Modelis 1289 žavi šiuolaikiška ir minimalistinė forma. Elegantiškas ir subtilus linijų srautas rankenos priekyje spinduliuoja aiškumą ir džiugina akis, o tiksliai proporcingai suformuotas išlinkimas rankenos viduje rūpinasi rankos gerove, užtikrindamas patogų ir ergonomiškai švelnų suėmimą.
Modelis 1289 buvo
- IDA sidabro laipsnio dizaino apdovanojimą 2022
- iF dizaino apdovanojimą 2023
- Vokietijos dizaino apdovanojimas 2023
- rankenų komplektas su apvaliomis rozetėmis
- skirta vidinėms durims, pritaikoma išorinėms durims
- novatoriška, patvari FSB ASL® konstrukcija su paslėptu rankenos kreipiamojo žiedo žiedu
- atitinka 4 apkrovos ir atsparumo klasę pagal EN 1906, skirta durims su intensyvia apkrova, rekomenduojama viešosiose pastatose
- konstrukcijos ilgalaikis apkrovos atsparumas išbandytas 1 000 000 veikimo ciklų metu
- integruota rankenos spyruoklė, palengvinanti spynos apkrovą, su 45° veikimo kampu
- nerūdijančio plieno sutvirtinta apatinė konstrukcija su stabiliai įtvirtinta pasukama ašimi
- rankenos ilgis: 135 mm
- rankenos ašis 8 mm
- rozetės skersmuo: 55 mm
- varžtų storis: 7 mm
- standartiniai komplektai skirti 39–58 mm storio durims
- taip pat galima užsisakyti komplektus 59–78 mm ir 79–98 mm storio durims
- raktų skylės variantai: PZ, BB, WC, BAC
- medžiaga: anoduotas aliuminis
- galimi apdailos variantai:
- F1 natūralaus aliuminio atspalvis
- S5 grūdėtas matinis vidutinio tamsumo bronzos atspalvis
- S7 grūdėtas matinis tamsaus bronzos atspalvis
- S8 grūdėtas matinis juodas
- dažytas milteliais juodas RAL9005
- dažytas milteliais baltas RAL9016
Jei norite užsisakyti spalvą, kurios nėra mūsų internetinėje parduotuvėje, pasirinkite reikiamą rankenos konstrukciją, kiekį ir pageidaujamą spalvos atspalvį įrašykite komentaruose. Užpildykite užsakymą, ir mes susisieksime su jumis bei informuosime apie galimą pristatymo laiką ir kainą.
- Produktai
- Kaina
- Yra sandėlyje
- Kiekis
-
Rankenos rinkinys ant apvalių rozečių BAC, durų storis 39-58 mm, aliuminis F1Kodas: SB00020175Art. Nr.: 0 12 1289 01320 0105Kaina:Nuo 88,16 €Yra sandėlyje: 0 rinkin. -
Rankenos rinkinys ant apvalių rozečių PZ, durų storis 39-58 mm, aliuminis F1Kodas: SB00020178Art. Nr.: 0 12 1289 01310 0105Kaina:Nuo 106,10 €Yra sandėlyje: 0 rinkin. -
Rankenos rinkinys ant apvalių rozečių WC, durų storis 39-58 mm, aliuminis F1Kodas: SB00020180Art. Nr.: 0 12 1289 01954 0105Kaina:Nuo 134,75 €Yra sandėlyje: 0 rinkin.
| Gamintojas | FSB |
|---|---|
| Medžiaga | anoduotas aliuminis, nušlifuotas |
| Paskirtis | Vidaus / išorės durims |
| Varčios medžiaga | medinėms ir metalinėms durims |
| Konstrukcija | svirtinės rankenos abiejose pusėse |
| Plokštelės tipas | padalintos rozetės |
| Apkrovos galia | aukšta |
| Klasė pagal EN 1906 | 4 klasė |
| Rankenos konstrukcija | ASL konstrukcija su stabilia fiksuota pasukimo ašimi |
| Rankenos spyruoklė integruota rozetėje | Taip |
| Medžiaga: požeminė konstrukcija | sutvirtintas nerūdijančiu plienu |
| Durų kryptis | universali DIN dešinių ir kairių durų naudojimas |
| Suderinamumo standartas | vokiškas (DIN) |
| Durų storis | 39–58 mm (pritaikomas 29–38 mm ir 59–98 mm) |
| Užrakinimo funkcija | PZ / BB / WC / BAC |
| Rankenos ilgis | 135 mm |
| Rankenos ašies kvadrato dydis | 8 mm |
| Plokštelės/rozetės forma | Apvalus |
| Plokštelės/rozetės dydis | Ø55 mm |
| Plokštelės/rozetės storis | 7 mm |
| Įdiegimo tipas | prisukama |
| Tvirtinimo tipas | Paslėptas varžtas |
| Centravimo kaiščių skersmuo | 9 mm |
| Tvirtinimo centrų atstumas | 38 mm |












