Durų rankena QUID ZINCRAL 390
Durų rankena QUID ZINCRAL 390 RB 000
Gamintojas - LINEA CALI (Italija)
Kai forma susilieja su funkcija, atsiranda naujas būdas suvokti esmę. Minimalizmas, kuris nėra atsisakymas, o sąmoningas pasirinkimas. QUID ZINCRAL – tai rankena, kuri išnyksta iš akiračio, kad būtų juntama prisilietimu. Ji gimė iš idėjos suteikti unikalią formą kasdieniam objektui, gebančiam suderinti funkcionalumą, estetinį vientisumą ir ypatingą dėmesį nematomoms detalėms.
- durų rankena be rozetės
- tinka vidaus durims su mažu ir vidutiniu naudojimo intensyvumu
- integruotas spyruoklinis mechanizmas
- neslystantis rankenos laikomosios dalies galinės pusės paviršius
- derinama su ovaliomis BB ir PZ rozetėmis arba apvaliomis WC rozetėmis su užraktu
- rankenos ašis: 8 mm
- rankenos ilgis: 145 mm
- laikomosios dalies plotis: 31 mm
- atstumas nuo durų paviršiaus iki išorinio rankenos laikomosios dalies paviršiaus: 50 mm
- ovalios raktų rozetės matmenys: 26 x 50 mm
- raktų rozetės storis: 2 mm
- WC rozetės skersmuo: 30 mm
- WC rozetė be spalvinio indikatoriaus
- medžiaga: ZAMAK su storu chromo sluoksniu
- galimos apdailos:
- matinis juodas RAL9005 (VE)
- satinuotas antracitas (AS)
- satininis chromas (CS)
- matinis baltas RAL9016 (MW)
- Produktai
- Kaina
- Yra sandėlyje
- Kiekis
-
QUID ZINCRAL rankenos su apvaliomis WC rozetėmis, satino antracitasKodas: SB00029813Art. Nr.: 200390RW80850V60ASKaina:Nuo 92,61 €Yra sandėlyje: 0 rinkin. -
QUID ZINCRAL rankenos su apvaliomis WC rozetėmis, matinė balta RAL9016Kodas: SB00029815Art. Nr.: 200390RW80850V60MWKaina:Nuo 92,61 €Yra sandėlyje: 0 rinkin. -
QUID ZINCRAL rankenos su apvaliomis WC rozetėmis, matinė juoda RAL9005Kodas: SB00029816Art. Nr.: 200390RW80850V60VEKaina:Nuo 92,61 €Yra sandėlyje: 0 rinkin. -
QUID ZINCRAL rankenos su apvaliomis WC rozetėmis, satininis chromasKodas: SB00029814Art. Nr.: 200390RW80850V60CSKaina:Nuo 88,45 €Yra sandėlyje: 0 rinkin. -
QUID ZINCRAL rankenos su ovaliomis PZ rozetėmis, satino antracitasKodas: SB00029809Art. Nr.: 200390RB8084000YASKaina:Nuo 88,45 €Yra sandėlyje: 0 rinkin. -
QUID ZINCRAL rankenos su ovaliomis PZ rozetėmis, matinė balta RAL9016Kodas: SB00029811Art. Nr.: 200390RB8084000YMWKaina:Nuo 88,45 €Yra sandėlyje: 0 rinkin. -
QUID ZINCRAL rankenos su ovaliomis PZ rozetėmis, matinė juoda RAL9005Kodas: SB00029812Art. Nr.: 200390RB8084000YVEKaina:Nuo 88,45 €Yra sandėlyje: 0 rinkin. -
QUID ZINCRAL rankenos su ovaliomis PZ rozetėmis, satininis chromasKodas: SB00029810Art. Nr.: 200390RB8084000YCSKaina:Nuo 82,21 €Yra sandėlyje: 0 rinkin. -
QUID ZINCRAL rankenų pora be rakto skylutės rozečių, satino antracitasKodas: SB00029805Art. Nr.: 200390RO80000000ASKaina:Nuo 61,40 €Yra sandėlyje: 0 rinkin. -
QUID ZINCRAL rankenų pora be rakto skylutės rozečių, matinė balta RAL9016Kodas: SB00029807Art. Nr.: 200390RO80000000MWKaina:Nuo 61,40 €Yra sandėlyje: 0 rinkin. -
QUID ZINCRAL rankenų pora be rakto skylutės rozečių, matinė juoda RAL9005Kodas: SB00029808Art. Nr.: 200390RO80000000VEKaina:Nuo 61,40 €Yra sandėlyje: 0 rinkin. -
QUID ZINCRAL rankenų pora be rakto skylutės rozečių, satininis chromasKodas: SB00029806Art. Nr.: 200390RO80000000CSKaina:Nuo 54,11 €Yra sandėlyje: 0 rinkin.
| Gamintojas | LINEA CALI |
|---|---|
| Medžiaga | ZAMAK |
| Paskirtis | Vidaus durims |
| Varčios medžiaga | medinėms ir metalinėms durims |
| Konstrukcija | svirtinės rankenos abiejose pusėse |
| Plokštelės tipas | įstatoma rozetė + rakto rozetė |
| Apkrovos galia | vidurinė |
| Klasė pagal EN 1906 | nesertifikuota |
| Apsauga nuo gaisro | netinka naudoti priešgaisrinėms durims |
| Rankenos spyruoklė integruota rozetėje | Taip |
| Durų kryptis | universali DIN dešinių ir kairių durų naudojimas |
| Suderinamumo standartas | vokiškas (DIN) |
| Užrakinimo funkcija | PZ / BB / WC / BAC |
| Rankenos ilgis | 145 mm |
| Rankenos ašies kvadrato dydis | 8 mm |
| Plokštelės/rozetės forma | apvali / ovali |
| Plokštelės/rozetės storis | 2 mm |
| Atstumas nuo varčios paviršiaus iki išorinio rankenos paviršiaus | 50 mm |
| Įdiegimo tipas | prisukama |
| Tvirtinimo tipas | Uždengti |
| Tvirtinimo elementai | įtraukta į komplektą |



























