Ilgos stačiakampės galinės plokštės JNF IN.03.008
Produkto kodas
MB00000770
Visos kainos nurodytos su PVM
Nuo
25,66 €
Liko tik %1
Ilga, skardinė nerūdijančiojo plieno vidinių durų stakta su tvirtu nailono pagrindu ir integruota rankenos spyruokle. Tinka vidutinės apkrovos durims privačiame sektoriuje.
Suderinamas su visomis JNF rankenomis
Suderinamas su visomis JNF rankenomis
Lining JNF IN.03.008
Gamintojas - JNF (Portugalija)- suderinamas su visomis JNF rankenomis
- integruota rankenos spyruoklė
- tvirta nailono konstrukcija
- Nematomas varžtinis tvirtinimas
- pritaikyta vidutinės apkrovos durims privačiame sektoriuje .
- rakto skylutės variantai: PZ, BB, WC, BAC
- centrinis atstumas: PZ, BB - 72/92 mm, WC - 78 mm .
- Dydis: 230 x 40 mm
- storis: 10 mm
- medžiaga: nerūdijantis plienas EN 1.4301 (AISI 304), satininė apdaila
Visos kainos nurodytos su PVM
- Produktai
- Kaina
- Yra sandėlyje
- Kiekis
-
Rozetės su nematomais varžtais, BAC, nerūdijantis plienasKodas: SB00013812Art. Nr.: IN03008SFKaina:Nuo 25,66 €Yra sandėlyje: 0 pora -
Rozetės su nematomais varžtais, BB/72, nerūdijantis plienasKodas: SB00013809Art. Nr.: IN03008EC72Kaina:Nuo 28,34 €Yra sandėlyje: 0 pora -
Rozetės su nematomais varžtais, PZ/72, nerūdijantis plienasKodas: SB00013810Art. Nr.: IN03008PZ72Kaina:Nuo 29,73 €Yra sandėlyje: 0 pora -
Rozetės su nematomais varžtais, WC/78, nerūdijantis plienasKodas: SB00013807Art. Nr.: IN03008B1Kaina:Nuo 40,66 €Yra sandėlyje: 0 pora
| Gamintojas | JNF |
|---|---|
| Storis | 10 mm |
| Forma | kvadratas |
| Apkrovos galia | vidurinė |
| Medžiaga | nerūdijantis plienas |
| Varčios medžiaga | medinėms ir metalinėms durims |
| Dydis | 8 x 140 mm |
| Tvirtinimo tipas | Paslėptas varžtas |
| Rankenos spyruoklė integruota rozetėje | Taip |
| Įdiegimo tipas | prisukama |
| Paskirtis | Vidaus durims |
| Užrakinimo funkcija | PZ / BB / WC / BAC |
| Medžiaga: požeminė konstrukcija | nailonas |
| Centrinis atstumas PZ | 72 / 92 mm |
| Centrinis atstumas WC | 78 mm |
| Atstumas tarp centrų BB | 72 / 92 mm |










