Lengvasis lango kampinis vyris 290 Z
Produkto kodas
MB00000582
Visos kainos nurodytos su PVM
Nuo
20,13 €
Liko tik %1
Lengvi langų kampiniai vyriai 290 Z
Gamintojas - POLLMANN (Vokietija)
Užsakoma tik sukomplektuotomis pakuotėmis po 10 vnt.
Gamintojas - POLLMANN (Vokietija)
- dekoratyvinė forma
- vyrių laikiklio ašies skersmuo: Ø 6 mm
- vyrių dydis: 160 x 100 x 24 mm
- medžiagos storis: 2 mm
- atstumas nuo vyrio centro iki vyrio ašies centro: 37 mm
- tiekiama kartu su vyrių laikikliu 299
- medžiaga:
- medžiaga: geležis juoda
- šviesiai cinkuota
Užsakoma tik sukomplektuotomis pakuotėmis po 10 vnt.
Visos kainos nurodytos su PVM
- Produktai
- Kaina
- Yra sandėlyje
- Kiekis
-
Kampinis vyris, juodasKodas: SB00007229Art. Nr.: 2290103Kaina:Nuo 20,13 €Yra sandėlyje: 0 pora
| Gamintojas | POLLMANN |
|---|---|
| Produkto tipas | Vyris |
| Vyrio tipas | Kampinis vyris |
| Paskirtis | langams |
| Forma | dekoratyvinis |
| Pakuotė | 10 pc. |
| Atstumas nuo ašies centro iki vyrių centro | 37 mm |
| Ašies skersmuo | 6 mm |
| Medžiagos storis | 2 mm |
| Plotis | 24 mm |
| Medžiaga | geležis |




