Liemeninis inaktyvus durų rankena
Produkto kodas
MB00001613
Visos kainos nurodytos su PVM
Nuo
22,02 €
Liko tik %1
Kaltinė rankena, standi
Gamintojas - Südmetall (Vokietija)- apvalios formos, iškilioji rankena ant pamušalo
- standus
- skersmuo: 60 mm
- pamušalo dydis: 29 x 80 mm
- medžiagos storis: 3 mm
- atstumas tarp tvirtinimo centrų: 67 mm
- bendras atstumas nuo varčios paviršiaus iki išorinio rankenos paviršiaus: 44 mm
- medžiaga: kaltinė geležis
Visos kainos nurodytos su PVM
- Produktai
- Kaina
- Yra sandėlyje
- Kiekis
-
Lieto metalo neaktyvi durų rankena ant apkalos plokštelės, su poslinkiuKodas: SB00005574Art. Nr.: 50.02.1400Kaina:Nuo 22,02 €Yra sandėlyje: 0 vnt.
| Gamintojas | SÜDMETALL |
|---|---|
| Medžiaga | kalta geležis |
| Paskirtis | Vidaus durims |
| Varčios medžiaga | medinėms ir metalinėms durims |
| Konstrukcija | vienpusė durų rankenėlė ant rozetės |
| Durų rankenėlės tipas | fiksuota |
| Durų rankenos padėtis | paslinktas (pirštų apsaugai) |
| Apsauga nuo gaisro | netinka naudoti priešgaisrinėms durims |
| Durų kryptis | universali DIN dešinių ir kairių durų naudojimas |
| Diegimo tipas | vienpusė rankena su vienpusiu tvirtinimu |
| Rankenos skersmuo | 60 mm |
| Forma | apvalus |
| Plokštelės/rozetės forma | nestandartinė |
| Plokštelės/rozetės dydis | 29 x 80 mm |
| Plokštelės/rozetės storis | 3 mm |
| Atstumas nuo varčios paviršiaus iki išorinio rankenos paviršiaus | 44 mm |
| Tvirtinimo centrų atstumas | 67 mm |




