Modulinis cilindras JNF S11-WC su suktuku B7 ir avarinio atidarymo grioveliu
Norėdami įsigyti modulinį cilindrą, prašome nurodyti reikiamą cilindro ilgį komentarų skiltyje po spalvos/apdailos pasirinkimu.
Cilindras bus surinktas RANKENOSPLIUS.lt dirbtuvėse iki pageidaujamo ilgio, sujungiant reikiamus prailginimo modulius.
Cilindro surinkimo mokestis: 5 EUR + PVM (į savo užsakymą įtraukite paslaugos poziciją PK67).
Jei nuspręsite įsigyti nesurinktą cilindrą, paslaugos mokestis netaikomas.
Modulinis cilindras JNF S11-WC su suktuku B7 ir avarinio atidarymo grioveliu
Gamintojas – JNF (Portugalija)
- modulinis „Euro“ tipo cilindras su ovalo formos suktuku B7
- su grioveliu durų išorėje avariniam atidarymui moneta
- aukšto tikslumo modulinė konstrukcija leidžia rinktis iš daugybės dydžių ir tuo pačiu greitai reaguoti į bet kokį užsakymą
- cilindro ilgis sukuriamas derinant reikiamą prailginimo modulių skaičių
- 5 spyruokliniai kaiščiai kiekvienoje užrakinimo pusėje
- sertifikuotas pagal EN 1303, klasifikavimo kodas: 1 6 0 0 0 C 4 A
- aukštas atsparumas korozijai: EN 1303 standarto C klasė
- atsparumas temperatūrai: nuo –25 °C iki +65 °C
- ilgaamžiškumas gerokai viršija 6 klasę, maksimalus reikalaujamas 25 000 ciklų skaičius
- bazinio cilindro ilgis: 30–30 mm
- prailginimo žingsnis: 5 mm
- maksimalus vienos pusės ilgis: 115 mm
- maksimalus bendras ilgis: 230 mm
- medžiaga: varis / PVD danga, skirta naudoti ypač atšiauriomis sąlygomis
- galimos apdailos:
- satino nikelis
- titano juodas PVD
- titano auksas PVD
- titano varis PVD
- titano šokoladas PVD
- Produktai
- Kaina
- Yra sandėlyje
- Kiekis
-
S11-WC modulinis cilindras su suktuko jungtimi ir avarinio atidarymo grioveliu, P30–30 mm, juodas PVD (TB)Kodas: SB00028944Art. Nr.: IN19S11F3030SBTBKaina:Nuo 33,88 €Yra sandėlyje: 0 vnt. -
S11-WC modulinis cilindras su suktuko jungtimi ir avarinio atidarymo grioveliu, P30-30mm, satino nikelisKodas: SB00028933Art. Nr.: IN19S11F3030SBKaina:Nuo 18,95 €Yra sandėlyje: 1 vnt. -
S11-WC modulinis cilindras su suktuko jungtimi ir avarinio atidarymo grioveliu, P30-30mm, auksinis PVDKodas: SB00028946Art. Nr.: IN19S11F3030SBTGKaina:Nuo 33,88 €Yra sandėlyje: 0 vnt. -
B7 Ovalo formos cilindro suktukas, juoda RAL9005Kodas: SB00028075Kaina:Nuo 6,10 €Yra sandėlyje: 73 vnt. -
B7 Ovalo formos cilindro suktukas, satino nikelisKodas: SB00028016Kaina:Nuo 4,01 €Yra sandėlyje: 59 vnt. -
B7 Ovalo formos cilindro suktukas, šokolado spalvos PVD (TCH)Kodas: SB00028204Kaina:Nuo 11,88 €Yra sandėlyje: 2 vnt. -
B7 Ovalo formos cilindro suktukas, vario PVD (TCO)Kodas: SB00028203Kaina:Nuo 11,88 €Yra sandėlyje: 5 vnt. -
B7 Ovalo formos cilindro suktukas, auksinė PVD (TG)Kodas: SB00028202Kaina:Nuo 11,88 €Yra sandėlyje: 5 vnt.
Papildomi produktai
- Produktai
- Kaina
- Yra sandėlyje
- Kiekis
-
Paslaugos – JNF modulinio profilio cilindrų surinkimasKodas: PK67Kaina:Nuo 6,05 €Yra sandėlyje: 0 vnt. -
JNF modulinis cilindrinis prailginimo profilis 5 mmKodas: SB00028154Art. Nr.: IN19S1135Kaina:Nuo Speciali kaina 2,64 € Įprasta kaina 3,30 €Išpardavimo kainos galioja, kol prekių yra mūsų sandėlyjeYra sandėlyje: 347 vnt. -
JNF modulinis cilindrinis prailginimo profilis 10 mmKodas: SB00028155Art. Nr.: IN19S11310Kaina:Nuo Speciali kaina 3,65 € Įprasta kaina 4,57 €Išpardavimo kainos galioja, kol prekių yra mūsų sandėlyjeYra sandėlyje: 422 vnt. -
JNF modulinis cilindrinis prailginimo profilis 15 mmKodas: SB00028156Art. Nr.: IN19S11315Kaina:Nuo Speciali kaina 4,63 € Įprasta kaina 5,80 €Išpardavimo kainos galioja, kol prekių yra mūsų sandėlyjeYra sandėlyje: 428 vnt. -
JNF modulinis cilindrinis prailginimo profilis 20 mmKodas: SB00028157Art. Nr.: IN19S11320Kaina:Nuo Speciali kaina 5,65 € Įprasta kaina 7,07 €Išpardavimo kainos galioja, kol prekių yra mūsų sandėlyjeYra sandėlyje: 708 vnt. -
JNF modulinis cilindrinis rotorius 5 mmKodas: SB00028158Art. Nr.: IN19S1155Kaina:Nuo Speciali kaina 0,61 € Įprasta kaina 0,76 €Išpardavimo kainos galioja, kol prekių yra mūsų sandėlyjeYra sandėlyje: 350 vnt. -
JNF modulinis išplėtimo rotorius 10 mmKodas: SB00028159Art. Nr.: IN19S11510Kaina:Nuo Speciali kaina 0,81 € Įprasta kaina 1,02 €Išpardavimo kainos galioja, kol prekių yra mūsų sandėlyjeYra sandėlyje: 423 vnt. -
JNF modulinis cilindrinis rotorius 15 mmKodas: SB00028160Art. Nr.: IN19S11515Kaina:Nuo Speciali kaina 1,08 € Įprasta kaina 1,34 €Išpardavimo kainos galioja, kol prekių yra mūsų sandėlyjeYra sandėlyje: 430 vnt. -
JNF modulinis cilindrinis rotorius 20 mmKodas: SB00028161Art. Nr.: IN19S11520Kaina:Nuo Speciali kaina 1,33 € Įprasta kaina 1,66 €Išpardavimo kainos galioja, kol prekių yra mūsų sandėlyjeYra sandėlyje: 717 vnt.
| Gamintojas | JNF |
|---|---|
| Profilinio cilindro tipas | Cilindras su rankenėle |
| Rankenėlės forma | Ovalus |
| Užrakinimo cilindro standartas | Euro profilio cilindras |
| Apsauga nuo įsilaužimo | A klasė pagal EN1303 |
| Tinka naudoti užrakinimo sistemose | tinka „Masterkey“ ir vienodų spynų sistemoms |
| Užrakinimo kaiščių skaičius | 5 |
| Prailginimo žingsnis | 5 mm |
| Apsauga nuo ugnies | Netinka ugniai atsparioms durims |
| Cilindro ilgis | Modulinė konstrukcija |
| Minimalus vienos pusės ilgis | 30 mm |
| Maksimalus vienos pusės ilgis | 115 mm |
| Maksimalus bendras ilgis | 230 mm |
| Medžiaga | varis |
| Atsparumas korozijai | C klasė pagal EN 1303 – Labai aukšta |
| Medžiagos savybės (dėl specifinių asperacijų - žr. tech. info.) | PVD danga – tinkama naudoti agresyvioje aplinkoje |




































