Visos kainos nurodytos su PVM
Nuo
69,45 €
Liko tik %1
Nerūdijančio plieno rankena priešgaisrinėms durims CORE 8100 FS
- įmontuota spyruoklė, užtikrinanti ilgaamžiškumą, kai montuojama su dalinėmis rankenos ašies spynomis
- atitinka priešgaisrinių durų reikalavimus pagal DIN 18273 ir evakuacijos durų reikalavimus pagal EN 179 (komplektuojant su daline rankenos ašimi)
- plieninė/plastikinė apatinė konstrukcija su užspaudžiama „Clip“ dangteliu ir plieniniais centravimo kaiščiais Ø 8 mm
- konstrukcija atitinka 4 apkrovos ir atsparumo klasę pagal EN 1906
- paslėptas M5 varžtas su apsauga nuo išsukimo
- automatinis užrakinimo / atrakinimo mechanizmas užtikrina lengvą ir sklandų montavimą net ir sunkioms durims
- universaliai naudojamas dešiniosioms / kairiosioms durims
- su fiksuotu šarnyro jungtimi savaiminio tepimo slydimo guolyje
- durų storis: 38–63 mm
- pagal užsakymą galima pritaikyti kitokio storio durims (užsakymo komentaruose nurodykite durų storį)
- rankenos ilgis: 143 mm
- rankenos skersmuo: 20 mm
- rankenos keturkampė ašis: 9 mm
- rozetės skersmuo: 55 mm
- medžiaga: matinis nerūdijantis plienas
Visos kainos nurodytos su PVM
- Produktai
- Kaina
- Yra sandėlyje
- Kiekis
-
CORE 8100 FS rankenos rinkinys su rozetėmis priešgaisrinėms durims, 9 mm, nerūdijantis plienasKodas: SB00029470Art. Nr.: 90050063189Kaina:Nuo 69,45 €Yra sandėlyje: 2 rinkin.
Papildomi produktai
- Produktai
- Kaina
- Yra sandėlyje
- Kiekis
-
ANTI-PANIK rankenos dalijama ašis panikos durims 9 mm x 60/60Kodas: SB00011057Art. Nr.: 0566/6060/00Kaina:Nuo 5,08 €Yra sandėlyje: 0 vnt. -
ANTI-PANIK rankenos dalijama ašis priešgaisrinėms durims 9 mm x 60/80Kodas: SB00011058Art. Nr.: 0566/6080/00Kaina:Nuo 5,97 €Yra sandėlyje: 0 vnt. -
ANTI-PANIK rankenos dalijama ašis priešgaisrinėms durims 9 mm x 60/85Kodas: SB00011059Art. Nr.: 0566/6085/00Kaina:Nuo 5,97 €Yra sandėlyje: 3 vnt. -
ANTI-PANIK rankenos dalijama ašis priešgaisrinėms durims 9 mm x 75/75Kodas: SB00011060Art. Nr.: 0566/7575/00Kaina:Nuo 14,44 €Yra sandėlyje: 6 vnt.
| Gamintojas | DENI |
|---|---|
| Medžiaga | nerūdijantis plienas |
| Varčios medžiaga | medinėms ir metalinėms durims |
| Paskirtis | Vidaus / išorės durims |
| Konstrukcija | svirtinės rankenos abiejose pusėse |
| Plokštelės tipas | padalintos rozetės |
| Durų kryptis | universali DIN dešinių ir kairių durų naudojimas |
| Apkrovos galia | aukšta |
| Klasė pagal EN 1906 | 4 klasė |
| Tinka avarinėms išėjimo durims | atitinka 179 – avarinės durys |
| Apsauga nuo gaisro | sertifikuota pagal EN1906 priešgaisrinius reikalavimus |
| Suderinamumo standartas | vokiškas (DIN) |
| Rankenos konstrukcija | su fiksuotu junginiu savaime besisutepančiame guolyje |
| Medžiaga: požeminė konstrukcija | plienas |
| Užrakinimo funkcija | PZ / BB / WC / BAC |
| Rankenos ilgis | 143 mm |
| Rankenos skersmuo | 20 mm |
| Atstumas nuo varčios paviršiaus iki išorinio rankenos paviršiaus | 73 mm |
| Rankenos ašies kvadrato dydis | 9 mm |
| Plokštelės/rozetės forma | Apvalus |
| Plokštelės/rozetės dydis | Ø55 mm |
| Plokštelės/rozetės storis | 9 mm |
| Įdiegimo tipas | prisukama |
| WC rankenėlės tipas | su spalviniu indikatoriumi |
| Tvirtinimo tipas | Paslėpti varžtai su atsukimo apsauga |
| Tvirtinimo centrų atstumas | 38 mm |
| Centravimo kaiščių skersmuo | 8 mm |
| Tvirtinimo elementai | įtraukta į komplektą |


















