Objektų vyrų komplektas su fiksavimo konstrukcija ir uždarymo kampu VX 7729/160-4 HA MSTS, VX 7531 3D, VX 7561 KK
Produkto kodas
MB00010026
Visos kainos nurodytos su PVM
Nuo
167,17 €
Liko tik %1
Objektų vyrų komplektas su fiksavimo konstrukcija ir uždarymo kampu VX 7729/160-4 HA MSTS, VX 7531 3D, VX 7561 KK
Gamintojas - SIMONSWERK (Vokietija)
- į išorę atveriamoms medinėms/aliumininėms durims be persikėlimo
- konstrukcija su privirintu ašies ritinėliu
- integruotas ašies fiksatorius, apsaugantis vyrį nuo iškėlimo
- komplektuojama su 3D reguliuojamu fiksavimo elementu VARIANT VX 7531 3D
- vidinė, neperpjautina ašis
- paslėpti, savaime tepami ašiniai-radialiniai slydimo guoliai
- universaliai naudojamas DIN dešiniosioms ir kairiosioms durims
- maksimali apkrova: 160,0 kg (nurodyta apkrova taikoma 2 vyrams vienoje varstoje, taip pat atsižvelgiant į komplektuojamos tvirtinimo konstrukcijos apkrovą)
- ritinėlio ilgis: 160,0 mm
- ritinėlio skersmuo: 22,5 mm
- medžiagos storis: 4,0 mm
- varžtai: 6,0 x 50,0 mm
- medžiaga: nerūdijantis plienas
- apdaila: juoda RAL9005
Laikomoji konstrukcija VX 7531 3D
- laikomoji konstrukcija ypač sunkioms objektų durims su ir be persikėlimo
- skirta medinėms dėžėms
- suderinama su objekto vyriais VARIANT VX
- universaliai pritaikoma DIN dešiniosioms ir kairiosioms durims
- be pakopų reguliavimas 3D: į šonus +/- 3,0 mm, aukščio +/- 3,0 mm, gylio +/- 3,0 mm
- frezos Ø: 24,0 mm
- matmenys: 180 x 24 mm
- maksimali apkrova: 400,0 kg (nurodyta apkrovos vertė taikoma 2 vyrams vienoje vartoje, taip pat atsižvelgiant į komplektuojamų vyrų apkrovos vertę)
- naudotina kartu su vyrio VX 7561 KK
- medžiaga: cinkuotas plienas



Visos kainos nurodytos su PVM
- Produktai
- Kaina
- Yra sandėlyje
- Kiekis
-
Objektų vyrų komplektas VX 7729/160-4 HA MSTS, VX 7531 3D, VX 7561 KK, juoda RAL9005Kodas: SB00024135Art. Nr.: 500000875Kaina:Nuo 167,17 €Yra sandėlyje: 20 kompl.
| Gamintojas | SIMONSWERK |
|---|---|
| Vyrio tipas | didelės apkrovos vyris |
| Vyrio forma | stačiakampis |
| Durų konstrukcija | nedvipusėms durims |
| Durų kryptis | universali DIN dešinių ir kairių durų naudojimas |
| Klasė pagal EN 1935 | 3 klasė |
| Priešgaisrinė sauga | tinka naudoti priešgaisrinėse ir dūmų saugos duryse |
| Medžiagos storis | 4 mm |
| Varčios medžiaga | Mediena+ALU |
| Apkrovos galia | labai aukšta |
| Varčios maksimalus svoris | 160 kg |
| Tinka aliuminio rėmams | Tinka |
| Tinka plieniniams rėmams | Tinka |
| Tinka pramoninėms rėmams | Netinka |
| Tinka mediniams rėmams | Tinka |
| Atsparumas korozijai | 5 klasė pagal EN 1935 - ypač aukšta |
| Reguliavimas | nereguliuojamas |
| Griovelis varčios sandarinimui | ne |
| Apsauga nuo įsilaužimo | taip, integruotas apsauginis kaištis |
| Vyrio kaiščio ilgis | 160 mm |
| Vyrio kaiščio skersmuo | 22,5 mm |
| Apykaklės žiedas | 30 mm |
| Ašies skersmuo | 10 mm |
| Aukštis | 160 mm |
| Priežiūra | nereikalaujama (savaime tepami guoliai) |
| Diegimo šablonas | galima įsigyti arba išsinuomoti |
| Tvirtinimo elementai | reikia užsisakyti atskirai |
| Medžiaga | nerūdijantis plienas |
| Serija | VARIANT |




