Panikos užraktų komplektas MEDINĖMS dvivėrėms durims BMH PTVA 12 B
Produkto kodas
BMH-PTVA12-B-K
Panikinių durų užraktų rinkinys KOKA, skirtas BMH PTVA 12 (B funkcija)
Gamintojas - BMH(Vokietija)- spynos komplektas su užrakto strypais medinėms dvivėrėms durims
- su automatiniu pasyviuoju varčios užraktu
- evakuacijos funkcija E
- atitinka EN 1125 standartą, skirtą panikos (pavojaus signalo) durų įrangai
- tinka priešgaisrinėms durims
Pasyvioji varčios funkcija
Pasyvioji ir aktyvioji varčia atidaromos vienu metu, paspaudus pasyviosios varčios panikos rankenėlę. Pasyviosios varčios užrakto strypeliai automatiškai įsijungia į viršutinį pasyviosios varčios užraktą, kuris taip pat užtikrina automatinį durų užrakinimą.
Aktyviosios varčios funkcija
Iš vidaus:
Iš vidaus durų varčią galima atrakinti ir užrakinti raktu. Užrakintą užrakto rodyklę galima atitraukti kartu su gaiduku, paspaudus panikos rankenėlę. tokioje padėtyje užrakto rodyklė atitraukiama išoriniu priekinės plokštės paviršiumi, o aktyvioji varčia yra atidaryta. Išorinėje durų pusėje esanti rankena veikia neveikimo režimu.
Išorėje:
Išorėje durys turi stumdomą rankeną. Iš išorės aktyviąją varčią galima užrakinti ir atrakinti raktu. Jei atidarant duris panikos atveju užrakto rodyklė buvo atitraukta iš užrakintos padėties į išorinę priekinės plokštės pusę, išorinė rankena veikia tuščiąja eiga. Dukart atitraukus užrakto rodyklę, užrakto gaidukas turi būti valdomas rankena. Tokioje padėtyje duris turi būti galima atidaryti iš išorės rankena.
ĮVYKDYMAS
Aktyviosios varčios užraktas BMH 6128 PZW
- atitinka standartą EN 1125, skirtą panikos (pavojaus) durų įrangai
- uždarymo funkcija B
- PZ rakto skylutė, 1 pasukimo gaidukas
- cinkuota uždara spynos dėžutė
- 9 mm skylė rankenai
- strėlė ir gaidukas: nikeliuotas plienas
- atstumas tarp centrų: 72 mm
- standartinis veleno gylis D: 65 mm
- ašies gylis pagal pageidavimą: 65 / 80 / 100 mm
- suapvalinta nerūdijančiojo plieno priekinė plokštelė: 235 x 24 mm
- užraktą galima naudoti tik kartu su atitinkamomis sertifikuotomis apsauginėmis grotomis ir priedais
BMH 6130 pasyvioji varstomoji spyna
- atitinka standartą EN 1125, skirtą panikos (signalizacijos) durų įrangai, ir priešgaisrinės saugos taisykles
- cinkuota uždara spynos dėžutė
- 9 mm skylė rankenai
- standartinis ašinis gylis D: 65 mm
- ašių gylis pagal pageidavimą: 65 / 80 / 100 / 125 mm
- nerūdijančio plieno priekinė plokštelė: 235 x 24 mm
- standartinis X dydis: 30 mm
- užapvalinta priekinė plokštelė su "ausimi" 60 mm
Viršutinė spyna BMH 1141
- cinkuotas spynos korpusas
- plastikinis gaidukas
- cinkuota priekinė plokštelė 54 x 20 mm
- atitinka EN 1125 standartą, skirtą panikos (signalizacijos) durų įrangai
BMH 1109 užrakto strypai
- skersmuo: 10 mm
- sriegis: M6
- ilgis: 1000 / 1500 / 2000 mm
Viršutinė užrakto plokštelė BMH 1148
- dydis 100 x 20 mm
- storis: 3 mm
- forma: suapvalinta
- ausies išgaubimas: 60 mm
- medžiaga: nerūdijantis plienas
Grindų įvorė užrakto strypams BMH 1192
- reguliuojamas
- vidinis įvorės skersmuo 12 mm
- ovalus pamušalas 80 x 50 mm, storis 1,6 mm
- medžiaga: nerūdijantis plienas
Apatinio užrakto kreipiančioji varčia BMH 1144
- vidinis kreipiančiosios skersmuo: 10,5 mm
- išorinis skersmuo: 15 mm
- pamušalo dydis: 60 x 20 mm, storis: 3 mm
- forma: suapvalinta
- medžiaga: cinkuotas plienas
- triukšmą sugerianti plastikinė įvorė

Visos kainos nurodytos su PVM
- Produktai
- Kaina
- Yra sandėlyje
- Kiekis
-
Avarinės durų aktyviai plokštei užraktas BMH 6128 PZW 65/72-24 B, kairė, nerūdijantis plienasKodas: SB00013528Art. Nr.: 6128.000005Kaina:Nuo 209,94 €Yra sandėlyje: 0 vnt. -
Avarinės durų aktyvios plokštės užraktas BMH 6128 PZW 65/72-24 B, dešinė, nerūdijantis plienasKodas: SB00013529Art. Nr.: 6128.000006Kaina:Nuo 209,94 €Yra sandėlyje: 0 vnt. -
Įleidžiamas užraktas neaktyviai plokštei medinėse duryse BMH 6130 65/24, nerūdijantis plienas, kairėKodas: SB00013533Art. Nr.: 6130.000031Kaina:Nuo 184,53 €Yra sandėlyje: 0 vnt. -
Įleidžiamas užraktas neaktyviai plokštei medinėse duryse BMH 6130 65/24, nerūdijantis plienas, dešinėKodas: SB00013534Art. Nr.: 6130.000032Kaina:Nuo 184,53 €Yra sandėlyje: 0 vnt. -
1141 viršutinio jungiklio užraktas 24x54 mm, cinkuotasKodas: SB00013471Art. Nr.: 1141.000012Kaina:Nuo 38,72 €Yra sandėlyje: 0 vnt. -
1109 spyruoklinis užraktas Ø10/1000 mm, cinkuotasKodas: SB00013455Art. Nr.: 1109.000004Kaina:Nuo 32,67 €Yra sandėlyje: 0 vnt. -
1109 spyruoklinis užraktas Ø10/1500 mm, cinkuotasKodas: SB00013456Art. Nr.: 1109.000005Kaina:Nuo 33,88 €Yra sandėlyje: 0 vnt. -
1148 viršutinė skląsčio plokštelė medinėms durims, nerūdijantis plienasKodas: SB00013475Art. Nr.: 1148.000001Kaina:Nuo 9,08 €Yra sandėlyje: 0 vnt. -
1144 apatinio šaudymo strypas Ø10,5/60x20 mm, cinkuotasKodas: SB00013474Art. Nr.: 1144.000001Kaina:Nuo 5,81 €Yra sandėlyje: 0 vnt.
Papildomi produktai
- Produktai
- Kaina
- Yra sandėlyje
- Kiekis
-
Grindų įvorė 8028-4V/31, šviesiai cinkuotaKodas: SB00003760Art. Nr.: 3473961Kaina:Nuo 12,46 €Yra sandėlyje: 46 vnt. -
Grindų įvoris 11 mmKodas: SB00014151Art. Nr.: IN17400Kaina:Nuo 6,23 €Yra sandėlyje: 17 vnt. -
Strypo kreiptuvas M10, žalvarisKodas: SB00016040Art. Nr.: 7297 0000 40Kaina:Nuo 3,22 €Yra sandėlyje: 35 vnt. -
1192 grindų įvorė spyruokliniams užraktams Ø12/80x50 mm, nerūdijantis plienasKodas: SB00013481Art. Nr.: 1192.000001Kaina:Nuo 43,56 €Yra sandėlyje: 0 vnt. -
Užrakto plokštelė 5853 įleidžiamam užraktui 10 mmKodas: SB00016036Art. Nr.: 5853 0100 33Kaina:Nuo 1,48 €Yra sandėlyje: 68 vnt. -
ANTI-PANIK Sriegiklis, padalintas, avarinio išėjimo durims 8/9/8x50, cinkuotaKodas: SB00004786Art. Nr.: 32.23.1560Kaina:Nuo 11,58 €Yra sandėlyje: 8 vnt. -
ANTI-PANIK Sriegiklis, padalintas, avarinio išėjimo durims 60/60x8/9/8 mmKodas: SB00004787Art. Nr.: 32.23.1570Kaina:Nuo 11,58 €Yra sandėlyje: 14 vnt. -
ANTI-PANIK Sriegiklis, padalintas, avarinio išėjimo durims 8/9/8x70/70 mm, cinkuotaKodas: SB00004788Art. Nr.: 32.23.1580Kaina:Nuo 13,01 €Yra sandėlyje: 23 vnt.
| Gamintojas | BMH |
|---|---|
| Užrakto tipas | vienataškis užraktas varstomoms durims |
| Užrakto veikimas | mechaninis |
| Diegimo tipas | įkalamas |
| Paskirtis | Vidaus / išorės durims |
| Varčios medžiaga | medinėms durims |
| Apkrovos galia | aukšta |
| Klasė pagal EN 12209 (DIN 18251) | 3 klasė pagal EN 12209 / DIN 18251 |
| Tinka avarinėms išėjimo durims | atitinka 1125 – panikos durų įranga |
| Evakuacijos funkcija | B |
| Apsauga nuo ugnies | atitinka EN standartinius priešgaisrinius reikalavimus |
| Suderinamumo standartas | vokiškas (DIN) |
| Galimas veleno gylis | 80 / 100 mm (pēc individuāla pasūtījuma) |
| Durų kryptis | užsakant nurodykite durų atidarymo kryptį |
| Užrakinimo funkcija | PZ – su profilio cilindro anga |
| Centrinis atstumas PZ | 72 mm |
| Į komplektą įeina: | slēdzene aktīvajai vērtnei, slēdzene pasīvajai vērtnei, sprostslēdzene |
| Į komplektą įeina: | slēgstieņi, slēgstieņu pretplāksnes, grīdas bukse, vadīkla |
| Užrakto dėklas | cinkuotas, uždarytas |
| Liežuvėlio medžiaga | nikeliuotas plienas |
| Spyna (liežuvėlis) | ištraukiama raktu |
| Užrakto skląsčio medžiaga | nikeliuotas plienas |
| Skląsčio išsikišimas | 11 mm |
| Užrakto skląstis | viengubas sukimasis |
| Garso izoliacija | Ne |
| Veleno gylis | 65 mm |
| Rankenos ašies kvadrato dydis | 9 mm |
| Priekinės plokštės forma | apvalus |
| Priekinės plokštės plotis | 24 mm |
| Priekinės plokštės ilgis | 235 mm |
| Priekinės plokštės apdaila | nerūsējošais tērauds |









































