Nuo 40,64 €
Norėdami įsigyti šią rankeną, rankiniu būdu pasirinkite reikiamą konfigūraciją. Rankena tiekiama su rankenų pora su raktų rozetėmis. Raktų rozetes reikia pasirinkti atskirai, atsižvelgiant į pageidaujamą uždarymo tipą.
Durų rankena AT ERBA Q
Gamintojas - ENGER (Lenkija)- rankenų komplektas vidaus durims su kvadratinėmis rozetėmis
- rakinimo tipai: PZ / BB / WC / be užrakto
- tinka tiek kairinėms, tiek dešininėms durims
- didžiausias durų storis: 44 mm
- rozetės matmenys: 53 x 53 mm
- rozetės storis: 7 mm
- rankenos ilgis nuo išorinio rozetės krašto: 147,5 mm
- atstumas nuo rozetės paviršiaus iki išorinio rankenos paviršiaus: 59,5 mm
- rankenos kvadrato ašis Ø 8 mm
- WC suktukas be spalvinio indikatoriaus: 4 x 4/6/8 mm
- medžiaga - ZAMAK
- poliruotas chromas
- satino chromas
- matinė juoda
- poliruoto aukso spalva PVD
Visos kainos nurodytos su PVM
- Produktai
- Kaina
- Yra sandėlyje
- Kiekis
-
ERBA rankenos/ rozetės rinkinys BAC su kvadratinėmis rozetėmis, 7mm, poliruotas chromasKodas: SB00021519Art. Nr.: AT ERBA Q 7S CPKaina:Nuo 45,76 €Yra sandėlyje: 0 rinkin. -
ERBA rankenos/ rozetės rinkinys BAC su kvadratinėmis rozetėmis, 7 mm, satininis chromasKodas: SB00021520Art. Nr.: AT ERBA Q 7S MSCKaina:Nuo 45,76 €Yra sandėlyje: 0 rinkin. -
ERBA rankenos/ rozetės rinkinys BAC su kvadratinėmis rozetėmis, 7 mm, juodasKodas: SB00021521Art. Nr.: AT ERBA Q 7S BLACKKaina:Nuo 45,76 €Yra sandėlyje: 0 rinkin. -
ERBA rankenos/ rozetės rinkinys BAC su kvadratinėmis rozetėmis, 7 mm, blizgus auksasKodas: SB00021522Art. Nr.: AT ERBA Q 7S GOLD PVDKaina:Nuo 48,88 €Yra sandėlyje: 0 rinkin. -
AT ERBA BAC rankenų komplektas su kvadratinėmis rozetėmis, nikeliuotaKodas: SB00027559Art. Nr.: AT ERBA Q 7S MSNKaina:Nuo 40,64 €Yra sandėlyje: 0 rinkin. -
AT ERBA BAC rankenų komplektas su kvadratinėmis rozetėmis, titanasKodas: SB00027560Art. Nr.: AT ERBA Q 7S MSBKaina:Nuo 41,44 €Yra sandėlyje: 0 rinkin. -
AT ERBA BAC rankenų komplektas su kvadratinėmis rozetėmis, matinė auksasKodas: SB00027561Art. Nr.: AT ERBA Q 7S GOLD SATINKaina:Nuo 48,88 €Yra sandėlyje: 0 rinkin. -
APRILE Q PZ kvadratinės rozetės, 53 x 53 mm, storis 7 mm, chromuota blizgiKodas: SB00021563Art. Nr.: AT Q 7S CP PZKaina:Nuo 14,56 €Yra sandėlyje: 0 pora -
APRILE Q PZ kvadratinės rozetės, 53 x 53 mm, storis 7 mm, chromuota matinėKodas: SB00021564Art. Nr.: AT Q 7S MSC PZKaina:Nuo 14,56 €Yra sandėlyje: 0 pora -
APRILE Q PZ kvadratinės rozetės, 53 x 53 mm, storis 7 mm, juodaKodas: SB00021565Art. Nr.: AT Q 7S BLACK PZKaina:Nuo 14,56 €Yra sandėlyje: 0 pora -
PZ kvadratinės rozetės 53x53mm, storis 7mm, nikeliuotaKodas: SB00027576Art. Nr.: AT Q 7S MSN PZKaina:Nuo 12,03 €Yra sandėlyje: 0 pora -
PZ kvadratinės rozetės 53x53mm, storis 7mm, titanasKodas: SB00027577Art. Nr.: AT Q 7S MSB PZKaina:Nuo 12,20 €Yra sandėlyje: 0 pora -
APRILE Q PZ kvadratinės rozetės, 53 x 53 mm, storis 7 mm, auksinio tono PVD blizgiKodas: SB00021567Art. Nr.: AT Q 7S GOLD PVD PZKaina:Nuo 16,64 €Yra sandėlyje: 0 pora -
APRILE Q PZ kvadratinės rozetės, 53 x 53 mm, storis 7 mm, auksinio tono matinėKodas: SB00021568Art. Nr.: AT Q 7S GOLD SATIN PZKaina:Nuo 16,64 €Yra sandėlyje: 0 pora -
APRILE Q BB kvadratinės rozetės, 53 x 53 mm, storis 7 mm, chromuota blizgiKodas: SB00021557Art. Nr.: AT Q 7S CP OBKaina:Nuo 14,56 €Yra sandėlyje: 0 pora -
APRILE Q BB kvadratinės rozetės, 53 x 53 mm, storis 7 mm, chromuota matinėKodas: SB00021558Art. Nr.: AT Q 7S MSC OBKaina:Nuo 14,56 €Yra sandėlyje: 0 pora -
APRILE Q BB kvadratinės rozetės, 53 x 53 mm, storis 7 mm, juodaKodas: SB00021559Art. Nr.: AT Q 7S BLACK OBKaina:Nuo 14,56 €Yra sandėlyje: 0 pora -
BB kvadratinės rozetės 53x53mm, storis 7mm, nikeliuotaKodas: SB00027574Art. Nr.: AT Q 7S MSN OBKaina:Nuo 12,03 €Yra sandėlyje: 0 pora -
BB kvadratinės rozetės 53x53mm, storis 7mm, titanasKodas: SB00027575Art. Nr.: AT Q 7S MSB OBKaina:Nuo 12,20 €Yra sandėlyje: 0 pora -
APRILE Q BB kvadratinės rozetės, 53 x 53 mm, storis 7 mm, auksinio tono PVD blizgiKodas: SB00021561Art. Nr.: AT Q 7S GOLD PVD OBKaina:Nuo 16,64 €Yra sandėlyje: 0 pora -
APRILE Q BB kvadratinės rozetės, 53 x 53 mm, storis 7 mm, auksinio tono matinėKodas: SB00021562Art. Nr.: AT Q 7S GOLD SATIN OBKaina:Nuo 16,64 €Yra sandėlyje: 0 pora -
APRILE Q WC suktukas 4x4/6/8 mm, su kvadratine rozetė, 53 x 53 mm, storis 7 mm, chromuota blizgiKodas: SB00021569Art. Nr.: AT Q 7S CP WC 4X4Kaina:Nuo 22,88 €Yra sandėlyje: 0 pora -
APRILE Q WC suktukas 4x4/6/8 mm, su kvadratine rozetė, 53 x 53 mm, storis 7 mm, chromuota matinėKodas: SB00021570Art. Nr.: AT Q 7S MSC WC 4X4Kaina:Nuo 22,88 €Yra sandėlyje: 0 pora -
APRILE Q WC suktukas 4x4/6/8 mm, su kvadratine rozetė, 53 x 53 mm, storis 7 mm, juodaKodas: SB00021571Art. Nr.: AT Q 7S BLACK WC 4X4Kaina:Nuo 22,88 €Yra sandėlyje: 0 pora -
WC suktukas 4x4/6/8mm, kvadratinės rozetės53x53mm, storis 7mm, nikeliuotaKodas: SB00027578Art. Nr.: AT Q 7S MSN WC 4X4Kaina:Nuo 19,30 €Yra sandėlyje: 0 pora -
WC suktukas 4x4/6/8mm, kvadratinės rozetės 53x53mm, storis 7mm, titanasKodas: SB00027579Art. Nr.: AT Q 7S MSB WC 4X4Kaina:Nuo 19,64 €Yra sandėlyje: 0 pora -
APRILE Q WC suktukas 4x4/6/8 mm, su kvadratine rozetė, 53 x 53 mm, storis 7 mm, auksinio tono PVD blizgiKodas: SB00021573Art. Nr.: AT Q 7S GOLD PVD WC 4X4Kaina:Nuo 26,00 €Yra sandėlyje: 0 pora -
APRILE Q WC suktukas 4x4/6/8 mm, su kvadratine rozetė, 53 x 53 mm, storis 7 mm, auksinio tono matinėKodas: SB00021574Art. Nr.: AT Q 7S GOLD SATIN WC 4X4Kaina:Nuo 26,00 €Yra sandėlyje: 0 pora
| Gamintojas | APRILE |
|---|---|
| Medžiaga | ZAMAK |
| Paskirtis | Vidaus durims |
| Varčios medžiaga | medinėms ir metalinėms durims |
| Konstrukcija | svirtinės rankenos abiejose pusėse |
| Plokštelės tipas | padalintos rozetės |
| Apkrovos galia | aukšta |
| Klasė pagal EN 1906 | nesertifikuota |
| Apsauga nuo gaisro | netinka naudoti priešgaisrinėms durims |
| Durų kryptis | universali DIN dešinių ir kairių durų naudojimas |
| Suderinamumo standartas | vokiškas (DIN) |
| Užrakinimo funkcija | PZ / BB / WC / BAC |
| WC rankenėlės tipas | be spalvinio indikatoriaus |
| Rankenos bendras ilgis (nuo rozetės/plokštelės krašto) | 147,5 mm |
| Atstumas nuo rozetės paviršiaus iki išorinio rankenos paviršiaus | 59,5 mm |
| Rankenos ašies kvadrato dydis | 8 mm |
| WC ašies kvadrato dydis | 4 x 4/6/8 mm |
| Plokštelės/rozetės forma | kvadratinė |
| Plokštelės/rozetės dydis | 53 x 53 mm |
| Plokštelės/rozetės storis | 7 mm |
| Įdiegimo tipas | prisukama |
| Centravimo kaiščių skersmuo | 7 mm |
| Tvirtinimo elementai | įtraukta į komplektą |


























































