Rankena rėminėms durims FSB 09 1144 S8
Rankena rėminėms durims FSB 09 1144 S8
Gamintojas - FSB (Vokietija)
Dizainas: Jasper Morrison
FSB 1144 modelio durų rankena yra tiek pat maloni akiai, kiek ir rankai. Dizaineris Jasperas Morrisonas vizualiai pabrėžia, kad ši rankena yra rankinis įrankis. Nykštys randa savo vietą, smilius – jam skirtą įdubą, o delnas – tvirtą atramą. Tai atitinka visus FSB ir Otlo Aicherio suformuluoto „Gero sukibimo keturių taškų vadovo“ reikalavimus.
- rankena su ovalia rozete rėminio profilio durims
- naujoviška, tvirta FSB ASL® konstrukcija su paslėptu rankenos kreipiamuoju žiedu
- atitinka 4 apkrovos ir atsparumo klasę pagal standartą EN 1906, skirta didelėms apkrovoms skirtoms durims, rekomenduojama naudoti visuomeniniuose pastatuose
- ilgalaikis atsparumas apkrovai išbandytas iki 1 000 000 veikimo ciklų
- integruota rankenos spyruoklė, sumažinanti spynos apkrovą 45° kampu
- paslėptas rankenos kreipiamasis žiedas
- nerūdijančiu plienu sutvirtinta pagrindo konstrukcija
- rankenos ilgis 131 mm
- atstumas nuo rozetės paviršiaus iki išorinio rankenos paviršiaus: 58 mm
- rankenos rozetė: ovali, 32,5 x 70 mm, storis: 14 mm
- paslėptos tvirtinimo detalės
- rankenos ašis: 8 mm
- rankena turi būti komplektuojama su atitinkamo surinkimo ir durų storį atitinkančia rankenos ašimi (dvipusė ašis 05 0118 / vienpusė ašis 05 0115) +
- gali būti derinama su ovalia PZ rakto rozete, dydis 32,5 x 70 mm, storis: 7 mm
- visų komponentų pardavimo vienetas: 1 vnt. (montuojant dvipusį montavimą reikia 2 rankenų ir 2 rozečių)
- medžiaga: anoduotas aliuminis, tekstūrinis matinis S8 juodas
- Produktai
- Kaina
- Yra sandėlyje
- Kiekis
-
FSB 1144 ASL rankena (1 vnt.), aliuminis anoduotas, juodas smėlio atspalvis S8Kodas: SB00026465Art. Nr.: 0 10 1144 04600 0810Kaina:Nuo 30,18 €Yra sandėlyje: 0 vnt. -
Rankenėlės rozetė rėminėms durims FSB 09 0001 (1 vnt.), juoda S8Kodas: SB00020356Art. Nr.: 0 09 0001 21143 0810Kaina:Nuo 38,01 €Yra sandėlyje: 15 vnt.
Papildomi produktai
- Produktai
- Kaina
- Yra sandėlyje
- Kiekis
-
PZ rakto rozetė rėminėms durims FSB 17 1757 (1 vnt.), aliuminis, tekstūruotas matinė juoda S8Kodas: SB00001652Art. Nr.: 0 17 1757 00010 0810Kaina:Nuo 13,30 €Yra sandėlyje: 30 vnt. -
Dviejų pusių rankenai skirtas velenėlis 8x120 mm, cinkuotasKodas: SB00022010Art. Nr.: 0 05 0118 00834 5700Kaina:Nuo 2,59 €Yra sandėlyje: 0 vnt. -
Dviejų pusių rankenai skirtas velenėlis 8x140 mm, cinkuotasKodas: SB00022013Art. Nr.: 0 05 0118 00842 5700Kaina:Nuo 2,59 €Yra sandėlyje: 0 vnt. -
Dviejų pusių rankenai skirtas velenėlis 8x160 mm, cinkuotasKodas: SB00022014Art. Nr.: 0 05 0118 00850 5700Kaina:Nuo 2,59 €Yra sandėlyje: 0 vnt. -
Dviejų pusių rankenai skirtas velenėlis 8x175 mm, cinkuotasKodas: SB00022015Art. Nr.: 0 05 0118 00856 5700Kaina:Nuo 2,59 €Yra sandėlyje: 0 vnt. -
Sriegiklis vienpusėms rankenoms 8x60 mm, cinkuotaKodas: SB00000497Art. Nr.: 0 05 0115 00810 5700Kaina:Nuo 7,61 €Yra sandėlyje: 0 vnt. -
Sriegiklis vienpusėms rankenoms 8x70 mm, cinkuotaKodas: SB00000499Art. Nr.: 0 05 0115 00814 5700Kaina:Nuo 7,82 €Yra sandėlyje: 0 vnt. -
Sriegiklis vienpusėms rankenoms 8x80 mm, cinkuotaKodas: SB00000500Art. Nr.: 0 05 0115 00818 5700Kaina:Nuo 8,06 €Yra sandėlyje: 2 vnt. -
Sriegiklis vienpusėms rankenoms 8x90 mm, cinkuotaKodas: SB00000501Art. Nr.: 0 05 0115 00822 5700Kaina:Nuo 8,06 €Yra sandėlyje: 0 vnt.
| Gamintojas | FSB |
|---|---|
| Serija | FSB 1144 |
| Dizaineris | Jasper Morrison |
| Medžiaga | anoduotas aliuminis, nušlifuotas |
| Varčios medžiaga | rėminėms durims |
| Paskirtis | Vidaus / išorės durims |
| Plokštelės tipas | padalintos rozetės |
| Konstrukcija | vienpusė rankenos dalis su rozetė |
| Klasė pagal EN 1906 | 4 klasė |
| Apkrovos galia | aukšta |
| Tinka avarinėms išėjimo durims | susijęs modelis, atitinka EN 179 reikalavimus |
| Apsauga nuo gaisro | galimas susijęs ugniai atsparus modelis |
| Durų kryptis | universali DIN dešinių ir kairių durų naudojimas |
| Suderinamumo standartas | vokiškas (DIN) |
| Durų rankenos padėtis | nepaslinktas |
| Rankenos konstrukcija | su stabilia fiksuota pasukimo ašimi |
| Medžiaga: požeminė konstrukcija | sutvirtintas nerūdijančiu plienu |
| Rankenos spyruoklė integruota rozetėje | Taip |
| Užrakinimo funkcija | PZ / BAC |
| Rankenos ilgis | 131 mm |
| Rankenos ašies kvadrato dydis | 8 mm |
| Plokštelės/rozetės forma | Ovalus |
| Durų storis | 39-58 mm / 59-78 mm / 79-98 mm / 99-118 mm |
| Plokštelės/rozetės dydis | 32,5 x 70 mm |
| Tvirtinimo elementai | reikia užsisakyti atskirai |


























