Rankena stumdomoms WC durims 40.21.3000
Produkto kodas
MB00001210
Visos kainos nurodytos su PVM
Nuo
21,42 €
Liko tik %1
Aliuminio rankena stumdomoms WC durims40.21.3000
Gamintojas - Südmetall (Vokietija)
Gamintojas - Südmetall (Vokietija)
- įleidžiama į varčią
- užrakinama su tualeto ribotuvu
- 38-44 mm storio durims
- bendras skersmuo: 57 mm
- frezavimo skersmuo: 48 mm
- frezavimo gylis: 12 mm
- viršutinio krašto storis: 2 mm
- iškyša virš varčios paviršiaus su ribotuvu: 4 mm
- tiekimo komplektas: pora rankenų, 6 mm ašis su įvorėmis 6/8
- medžiaga anoduotas aliuminis:
- natūralus aliuminis (F1)
Visos kainos nurodytos su PVM
- Produktai
- Kaina
- Yra sandėlyje
- Kiekis
-
Stumdomų durų rankenos WC, pora, aliuminis F1Kodas: SB00005524Art. Nr.: 40.21.3000Kaina:Nuo 21,42 €Yra sandėlyje: 0 pora
| Gamintojas | SÜDMETALL |
|---|---|
| Rankenos paskirtis | Varčios stumdymui |
| Medžiaga | anoduotas aliuminis |
| Paskirtis | Vidaus durims |
| Varčios medžiaga | medinėms durims |
| Durų storis | 38-44 mm |
| Funkcija | su sukimo rankenėle (WC / vonios) |
| WC rankenėlės tipas | be spalvinio indikatoriaus |
| WC ašies kvadrato dydis | 6/8 mm |
| Forma | apvalus |
| Viršutinės plokštės storis | 2 mm |
| Atstumas nuo varčios paviršiaus iki išorinio rankenos paviršiaus | 4 mm |
| Įleidimas | Apvalus, atidarytas |
| Įleidimo dydis | Ø44 mm |
| Įdiegimo tipas | lygiai įleidžiama (vieno lygio dizainas) |
| Frezavimo skersmuo | 48 mm |




