Reguliuojamų vyriai komplektas lauko durims su akustine tarpine BAKA Protect 4040 3D FD MSTS
Reguliuojamų vyrių komplektas lauko durims su akustine tarpine BAKA Protect 4040 3D FD MSTS
Gamintojas - SIMONSWERK (Vokietija)
- skirtas durims su akustine tarpine
- tinka priešgaisrinėms durims, durims su padidinta garso izoliacija ir apsauga nuo įsilaužimo
- racionalus ir ekonomiškas montavimas dėl sumanios šablonų sistemos
- tinka ir siauriems varčios profiliams
- integruotas ašies užraktas (MSTS) į išorę atidaromoms durims
- aukštos kokybės guolių technologija, nereikalaujanti specialios priežiūros
- reguliuojamas pagal 3 matmenis: šoninis (+/- 3 mm), aukščio (+/- 3 mm), gylio (+/- 3 mm)
- vidinė ašis
- paslėpta varčios dalis
- ritinėlio ilgis: 140 mm, skersmuo: 20,0 mm
- frezavimo skersmuo: 20,0 mm
- viršutinės briaunos plotis: 18 mm, 20 mm
- parduodama komplektais po 3 vyrius: 1 aukščio reguliavimo vyris, 2 gylio reguliavimo vyriai
- laikomoji galia:
-
- 160 kg su 2 vyriais (varčios dydis: 1000 x 2000 mm, atstumas tarp vyrių: 1435 mm)
- naudojant 3 vyrius (standartinis komplektas) arba 4-ą vyrį, bendra keliamoji galia nedidėja, tačiau padidėja atsparumas apkrovoms plačioms durims bei durims su pritraukėjais, automatizuotomis sistemomis ar stabdikliais
- jei reikia, 4-ąjį vyrį galima įsigyti atskirai
- medžiaga:
-
- nerūdijantis plienas
- šviesiai cinkuotas
- bronza
- natūralus aliuminis (F1)
Klasifikatoriaus kodas pagal DIN EN 1935
2 7 3 1 1 1 *1 0 10*2
*1 priklausomai nuo paviršiaus apdorojimo
*2 Tvarumo bandymas atliktas su 120 kg sveriančia varčia
- Produktai
- Kaina
- Yra sandėlyje
- Kiekis
-
Įėjimo durų vyris (3 vyriai) BAKA protect 4040 3D FD MSTS, bronzos spalvosKodas: SB00009010Art. Nr.: 5 080829 0 07185Kaina:Nuo 174,65 €Yra sandėlyje: 1 kompl. -
Įėjimo durų vyris (3 vyriai) BAKA Protect 4040 3D FD MSTS, F1Kodas: SB00009011Art. Nr.: 500001528Kaina:Nuo 111,79 €Yra sandėlyje: 0 kompl. -
Įėjimo durų vyris (3 vyriai) BAKA protect 4040 3D FD MSTS, šviesiai cinkuotasKodas: SB00008761Art. Nr.: 500001526Kaina:Nuo 106,90 €Yra sandėlyje: 0 kompl. -
Įėjimo durų vyris (3 vyriai) BAKA protect 4040 3D FD MSTS, juodos spalvosKodas: SB00008760Art. Nr.: 500001525Kaina:Nuo 126,77 €Yra sandėlyje: 6 kompl. -
Įėjimo durų vyris (3 vyriai) (BAKA protect 4040 3D FD MSTS, nerūdijantis plienasKodas: SB00008759Art. Nr.: 500001522Kaina:Nuo 199,60 €Yra sandėlyje: 2 kompl.
Papildomi produktai
- Produktai
- Kaina
- Yra sandėlyje
- Kiekis
-
BAKA Dekoratyviniai apvalkalai (3 dalių), matinis nikeliuotas/F2Kodas: SB00008786Art. Nr.: 500001746Kaina:Nuo 12,12 €Yra sandėlyje: 28 kompl. -
BAKA Dekoratyviniai apvalkalai (3 dalių), rudos spalvosKodas: SB00008787Art. Nr.: 500001747Kaina:Nuo 12,12 €Yra sandėlyje: 6 kompl. -
BAKA Dekoratyviniai apvalkalai (3 dalių), aukso spalvosKodas: SB00008788Art. Nr.: 500001748Kaina:Nuo 12,12 €Yra sandėlyje: 0 kompl. -
BAKA Dekoratyviniai apvalkalai (3 dalių), matinis chromuotas/F1Kodas: SB00008789Art. Nr.: 500001749Kaina:Nuo 12,12 €Yra sandėlyje: 5 kompl. -
BAKA Dekoratyviniai apvalkalai (3 dalių), baltasKodas: SB00008790Art. Nr.: 500001750Kaina:Nuo 7,34 €Yra sandėlyje: 6 kompl. -
BAKA Dekoratyviniai apvalkalai (3 dalių), rudos spalvosKodas: SB00008791Art. Nr.: 500001751Kaina:Nuo 7,22 €Yra sandėlyje: 0 kompl. -
Įėjimo durų vyris BAKA Protect 4040 3D FD - 4-as, šviesiai cinkuotasKodas: SB00009014Art. Nr.: 4040 FD GC 4.engeKaina:Nuo 35,65 €Yra sandėlyje: 0 vnt. -
BAKA protect 4040 3D FD - 4-asis vyris, nerūdijantis plienasKodas: SB00009015Art. Nr.: 4040 FD STD/4Kaina:Nuo 84,25 €Yra sandėlyje: 1 vnt. -
BAKA protect 4040 3D FD - 4-asis vyris, F1 atspalvisKodas: SB00009013Art. Nr.: 4040 FD F1/4 engeKaina:Nuo 37,28 €Yra sandėlyje: 2 vnt. -
BAKA4000 apdangalas vyrių konstrukcijai, pilkasKodas: SB00008723Art. Nr.: 500001327Kaina:Nuo 0,73 €Yra sandėlyje: 4 vnt. -
BAKA4000 apdangalas vyrių konstrukcijai, smėlio spalvosKodas: SB00008725Art. Nr.: 500001329Kaina:Nuo Speciali kaina 0,51 € Įprasta kaina 0,73 €Išpardavimo kainos galioja, kol prekių yra mūsų sandėlyjeYra sandėlyje: 32 vnt. -
BAKA4000apdangalas vyrių konstrukcijai, rudos spalvosKodas: SB00008726Art. Nr.: 500001330Kaina:Nuo 0,73 €Yra sandėlyje: 0 vnt. -
BAKA4000 apdangalas vyrių konstrukcijai, baltos spalvosKodas: SB00008722Art. Nr.: 500001326Kaina:Nuo 0,73 €Yra sandėlyje: 0 vnt.
| Gamintojas | SIMONSWERK |
|---|---|
| Vyrio tipas | išorinis durų vyris |
| Vyrio forma | apvalus |
| Durų konstrukcija | dvipusėms durims |
| Persidengimas | 18 / 20 mm |
| Durų kryptis | universali DIN dešinių ir kairių durų naudojimas |
| Klasė pagal EN 1935 | 2 klasė |
| Priešgaisrinė sauga | tinka naudoti priešgaisrinėse ir dūmų saugos duryse |
| Varčios medžiaga | Mediena |
| Apkrovos galia | aukšta |
| Varčios maksimalus svoris | 180 kg |
| Tinka aliuminio rėmams | Netinka |
| Tinka plieniniams rėmams | Netinka |
| Tinka pramoninėms rėmams | Tinka |
| Tinka mediniams rėmams | Tinka |
| Atsparumas korozijai | sertifikuota pagal EN 1935 – priklausomai nuo apdailos |
| Reguliavimas | reguliuojamas |
| Reguliavimo tipas | su ekscentrikais |
| Griovelis varčios sandarinimui | taip |
| Apsauga nuo įsilaužimo | taip, integruotas apsauginis kaištis |
| Frezavimo skersmuo | 20 mm |
| Vyrio kaiščio ilgis | 140 mm |
| Vyrio kaiščio skersmuo | 20 mm |
| Apykaklės žiedas | 30 mm |
| Ašies skersmuo | 10 mm |
| Aukštis | 140 mm |
| Priežiūra | nereikalaujama (savaime tepami guoliai) |
| Diegimo šablonas | galima įsigyti arba išsinuomoti |
| Tvirtinimo elementai | reikia užsisakyti atskirai |
| Medžiaga | spalvotas plienas / nerūdijantis plienas |
| Serija | BAKA |








































