Reguliuojamas vyrių pagrindas 2160-2164
Produkto kodas
MB00000561
Visos kainos nurodytos su PVM
Nuo
7,51 €
Liko tik %1
Reguliuojamas vyrių pagrindas 2160-2164
Gamintojas - POLLMANN (Vokietija)
Gamintojas - POLLMANN (Vokietija)
- reguliuojamas atstumas tarp vyrių
- tinka kampiniams, viduriniams ir kryžminiams vyriams
- medžiagos storis: 4 mm
- varžtai su sferine galvute: 4 x 5,5 (į komplektą neįeina)
- ašies skersmuo: 10 / 13 mm
- medžiaga: geležis
Visos kainos nurodytos su PVM
- Produktai
- Kaina
- Yra sandėlyje
- Kiekis
-
2163 Reguliuojamas vyrių pagrindas, juodasKodas: SB00007182Art. Nr.: 2216303Kaina:Nuo 7,51 €Yra sandėlyje: 0 kompl. -
2164 Reguliuojamas vyrių pagrindas, juodasKodas: SB00007183Art. Nr.: 2216403Kaina:Nuo 8,91 €Yra sandėlyje: 2 vnt.
| Gamintojas | POLLMANN |
|---|---|
| Produkto tipas | Vyris |
| Vyrio tipas | Vyrio pagrindas |
| Paskirtis | žaliuzėms |
| Forma | suapvalintas |
| Pakuotė | 10 pc. |
| Ašies skersmuo | 10 / 13 mm |
| Medžiagos storis | 4 mm |
| Reguliavimas | reguliuojamas atstumas tarp vyrių |
| Plotis | 35 mm |
| Medžiaga | geležis |






