Reguliuojami vyriai lauko durims BAKA Protect 2010 2D
Reguliuojami išorinių durų vyriai BAKA Protect 2010 2D
Gamintojas - SIMONSWERK (Vokietija)
-
- racionalus ir ekonomiškas montavimas naudojant išmaniąją šablonų sistemą
- tinka ir siauriems varčios profiliams
- didelė laikomoji galia - iki 120 kg (taikoma 1000 x 2000 mm dydžio varčiai su 2 vyriais; atstumas tarp vyrių: 1435 mm)
- aukštos kokybės guolių technologija, nereikalaujanti specialios priežiūros
- įvairios vyrių apdailos dangos
- reguliuojamas pagal 2 matmenis: šoninis (+/- 3 mm), giluminis (+/- 3 mm)
- vidinė ašis
- paslėpta varčios dalis
- ritinėlio ilgis: 120 mm, skersmuo: 20,0 mm
- frezavimo skersmuo: 20,0 mm
- viršlangio plotis: 15 mm, 18 mm
- tinka visoms profilių geometrijoms
- skirta naudoti duryse su padidinta apsauga nuo išlaužimo
- CE sertifikatas
- medžiaga:
-
-
- medžiaga: lengvas cinkuotas plienas
- nerūdijantis plienas
-
klasifikatoriaus kodas pagal DIN EN 1935
2 7 3 0 1 *1 0 10*2
*1 priklausomai nuo paviršiaus apdailos
*2 Tvarumo bandymas atliktas su 120 kg sveriančia varčia
- Produktai
- Kaina
- Yra sandėlyje
- Kiekis
-
Įėjimo durų vyris BAKA protect 2010 2D, šviesiai cinkuotasKodas: SB00008740Art. Nr.: 500001424Kaina:Nuo 25,74 €Yra sandėlyje: 0 vnt.
Papildomi produktai
- Produktai
- Kaina
- Yra sandėlyje
- Kiekis
-
Dekoratyviniai apvalkalai Nr. 11 (3 dalių), rudos spalvosKodas: SB00008792Art. Nr.: 500001753Kaina:Nuo 8,18 €Yra sandėlyje: 2 kompl. -
Dekoratyviniai apvalkalai Nr. 11 (3 dalių), aukso spalvosKodas: SB00008793Art. Nr.: 500001754Kaina:Nuo 8,18 €Yra sandėlyje: 0 kompl. -
Dekoratyviniai apvalkalai Nr. 11 (3 dalių), matinis chromas F1Kodas: SB00008794Art. Nr.: 500001755Kaina:Nuo 8,18 €Yra sandėlyje: 0 kompl. -
Dekoratyviniai apvalkalai Nr. 11 (3 dalių), baltas RAL9016Kodas: SB00008795Art. Nr.: 500001756Kaina:Nuo 4,31 €Yra sandėlyje: 0 kompl. -
Dekoratyviniai apvalkalai Nr. 11 (3 dalių), rudos spalvosKodas: SB00008796Art. Nr.: 500001757Kaina:Nuo 4,31 €Yra sandėlyje: 0 kompl.
| Gamintojas | SIMONSWERK |
|---|---|
| Vyrio tipas | išorinis durų vyris |
| Vyrio forma | apvalus |
| Durų konstrukcija | dvipusėms durims |
| Persidengimas | 15 / 18 mm |
| Durų kryptis | universali DIN dešinių ir kairių durų naudojimas |
| Klasė pagal EN 1935 | 2 klasė |
| Priešgaisrinė sauga | netinka priešgaisrinėms ir dūmų saugos durims |
| Atstumas tarp kaiščių centrų | 91 mm |
| Kaiščio skersmuo | 9.9 mm |
| Kaiščio ilgis | 57 mm |
| Kaiščių kiekis | 2 |
| Varčios medžiaga | Mediena |
| Apkrovos galia | aukšta |
| Varčios maksimalus svoris | 120 kg |
| Tinka aliuminio rėmams | Netinka |
| Tinka plieniniams rėmams | Netinka |
| Tinka pramoninėms rėmams | Tinka |
| Tinka mediniams rėmams | Tinka |
| Atsparumas korozijai | sertifikuota pagal EN 1935 – priklausomai nuo apdailos |
| Reguliavimas | reguliuojamas |
| Griovelis varčios sandarinimui | ne |
| Apsauga nuo įsilaužimo | ne |
| Frezavimo skersmuo | 20 mm |
| Vyrio kaiščio ilgis | 120 mm |
| Vyrio kaiščio skersmuo | 20 mm |
| Apykaklės žiedas | 30 mm |
| Ašies skersmuo | 10 mm |
| Aukštis | 100 mm |
| Priežiūra | nereikalaujama (savaime tepami guoliai) |
| Dangteliai | BAKA 2000 Nr.11 dažādās krāsās (kompl. 3 gab.) |
| Diegimo šablonas | galima įsigyti arba išsinuomoti |
| Tvirtinimo elementai | reikia užsisakyti atskirai |
| Medžiaga | plienas / nerūdijantis plienas |
| Serija | BAKA |














