Reguliuojami vyriai lauko durims su akustine tarpine BAKA 2D 20 FD RZ 57 MSTS
Produkto kodas
MB00008872
Visos kainos nurodytos su PVM
Nuo
18,44 €
Liko tik %1
Reguliuojami išorinių durų vyriai su sandariu varčios sandarikliu BAKA 2D 20 FD RZ 57 MSTS
Gamintojas - SIMONSWERK (Vokietija)



Klasifikatoriaus kodas pagal DIN EN 1935
3 7 4 0 1 *1 0 11*2
1priklausomai nuo paviršiaus apdailos
2 Tvarumo bandymas atliktas su 100 kg sveriančia varčia
Gamintojas - SIMONSWERK (Vokietija)
- integruotas ašies užraktas (MSTS), skirtas į išorę atidaromoms durims
- išorinėms durims su varčios sandarikliu
- reguliuojamas pagal 2 matmenis: horizontaliai ir į gylį +/- 3 mm
- reguliuojama į šonus nepakėlus durų
- taip pat tinka durims su siauromis nuo 15 mm staktomis
- atitinka DIN V EN 1627 ff
- saugumą užtikrina reguliuojama dalis, išfrezuota į varčią
- racionalus surinkimas naudojant šablonus
- guolių technologija, nereikalaujanti ypatingos priežiūros
- didžiausia apkrova: 100 kg (taikoma 1000 x 2000 mm dydžio varstomosioms durims su 2 vyriais; atstumas tarp vyrių: 1435 mm)
- rėmo kaiščio ilgis: 57 mm
- Medžiaga:
- lengvai cinkuotas plienas
- nerūdijantis plienas



Klasifikatoriaus kodas pagal DIN EN 1935
3 7 4 0 1 *1 0 11*2
1priklausomai nuo paviršiaus apdailos
2 Tvarumo bandymas atliktas su 100 kg sveriančia varčia
Visos kainos nurodytos su PVM
- Produktai
- Kaina
- Yra sandėlyje
- Kiekis
-
Lauko durų vyris BAKA 2D 20 FD RZ57, šviesiai cinkuotasKodas: SB00008728Art. Nr.: 500001418Kaina:Nuo 18,44 €Yra sandėlyje: 24 vnt.
Papildomi produktai
- Produktai
- Kaina
- Yra sandėlyje
- Kiekis
-
Dekoratyviniai apvalkalai Nr. 8, baltos spalvosKodas: SB00008682Art. Nr.: 500001743Kaina:Nuo 4,13 €Yra sandėlyje: 7 kompl. -
Dekoratyviniai apvalkalai Nr. 8, sidabro spalvos F1Kodas: SB00008680Art. Nr.: 500001742Kaina:Nuo 6,49 €Yra sandėlyje: 27 kompl. -
Dekoratyviniai apvalkalai (3 dalių), rudos spalvosKodas: SB00008777Art. Nr.: 500001744Kaina:Nuo 3,55 €Yra sandėlyje: 0 kompl. -
Dekoratyviniai apvalkalai (3 dalių), šlifuotasKodas: SB00008775Art. Nr.: 500001741Kaina:Nuo 6,49 €Yra sandėlyje: 6 kompl. -
Dekoratyviniai apvalkalai (3 dalių), padengtas matiniu nikeliu F2Kodas: SB00008774Art. Nr.: 500001740Kaina:Nuo 6,49 €Yra sandėlyje: 3 kompl. -
Dekoratyvinė rankovė Nr.8 (3 dalių), juodaKodas: SB00008778Art. Nr.: 500001745Kaina:Nuo 4,31 €Yra sandėlyje: 0 kompl.
| Gamintojas | SIMONSWERK |
|---|---|
| Vyrio tipas | išorinis durų vyris |
| Vyrio forma | apvalus |
| Durų konstrukcija | dvipusėms durims |
| Persidengimas | sākot ar 15 mm |
| Durų kryptis | universali DIN dešinių ir kairių durų naudojimas |
| Klasė pagal EN 1935 | 3 klasė |
| Priešgaisrinė sauga | netinka priešgaisrinėms ir dūmų saugos durims |
| Atstumas tarp kaiščių centrų | 67 mm |
| Kaiščio skersmuo | 9.9 mm |
| Kaiščio ilgis | 57 mm |
| Kaiščių kiekis | 2 |
| Varčios medžiaga | Mediena |
| Apkrovos galia | vidurinė |
| Varčios maksimalus svoris | 100 kg |
| Tinka aliuminio rėmams | Netinka |
| Tinka plieniniams rėmams | Netinka |
| Tinka pramoninėms rėmams | Tinka |
| Tinka mediniams rėmams | Tinka |
| Atsparumas korozijai | sertifikuota pagal EN 1935 – priklausomai nuo apdailos |
| Reguliavimas | reguliuojamas |
| Griovelis varčios sandarinimui | taip |
| Apsauga nuo įsilaužimo | taip, integruotas apsauginis kaištis |
| Vyrio kaiščio ilgis | 86 mm |
| Vyrio kaiščio skersmuo | 20 mm |
| Apykaklės žiedas | 30 mm |
| Ašies skersmuo | 10 mm |
| Aukštis | 66 mm |
| Priežiūra | nereikalaujama (savaime tepami guoliai) |
| Dangteliai | Čaulas Nr.8 dažādās krāsās |
| Diegimo šablonas | galima įsigyti arba išsinuomoti |
| Tvirtinimo elementai | reikia užsisakyti atskirai |
| Medžiaga | plienas / nerūdijantis plienas |
| Serija | BAKA |

















