Durų rankena INDIA 3108 ALU
Produkto kodas
MB00001852
Visos kainos nurodytos su PVM
Nuo
37,86 €
Liko tik %1
Juoda aliuminio durų rankena INDIA 3108 M
Gamintojas - DIECKMANN (Vokietija)
- durų rankenų komplektas su apvaliomis rozetėmis
- padidintoms apkrovoms pritaikyta rankena, tvirtas rozetės pagrindas
- atitinka 3 kategoriją pagal naudojimo intensyvumą ir ilgaamžiškumą (pagal EN 1906), tinkama vidutinio ir didelio intensyvumo durims viešosios paskirties pastatuose
- pasukama aliumininė rankena, tvirtai užfiksuota plastikinėje bazinėje rozetėje fiksavimo žiedu
- rankenos kreipiančioji pagaminta iš savaime susitepančio plastiko
- pagrindo rozetė su centravimo kaiščiais ir 4 x 45 mm medsraigčiais
- standartinis durų storis: 35-45 mm
- pritaikant kitokio storio durims (DB), reikia pasirinkti atitinkamo ilgio varžtus (4 vnt.) ir ašį
- rozetės: Ø 55 mm
- rozetės storis: 8 mm
- centravimo kaiščiai: Ø 7 mm
- prisukami medsraigčiais
- M6 Allen varžtai rankenos kaiščiui tvirtinti
- rakto skylutės variantai: PZ, BB, WC
- rankenos ilgis: 130 mm
- rankenos ašis: 8 mm
- sertifikuota Šiaurės Reino-Vestfalijos statybinių medžiagų bandymo instituto (MPA NRW)
- medžiaga: aliuminis (F14), juoda
Visos kainos nurodytos su PVM
- Produktai
- Kaina
- Yra sandėlyje
- Kiekis
-
Rankenos rinkinys su rozetėmis3108 INDIJA BB 3 klasės, aliuminis F14 juodaKodas: SB00011291Art. Nr.: 3108/8501/14Kaina:Nuo 38,84 €Yra sandėlyje: 9 kompl. -
Rankenos rinkinys su rozetėmis 3108 INDIA PZ 3 klasės, aliuminis F14 juodaKodas: SB00011292Art. Nr.: 3108/8603/14Kaina:Nuo 37,86 €Yra sandėlyje: 18 kompl. -
Rankenos rinkinys su rozetėmis3108 INDIA WC 3 klasė, aliuminis F14 juodaKodas: SB00011293Art. Nr.: 3108/8704/14Kaina:Nuo 45,86 €Yra sandėlyje: 17 rinkin.
Papildomi produktai
- Produktai
- Kaina
- Yra sandėlyje
- Kiekis
-
Solidus sriegiklis, 8x130Kodas: SB00000143Art. Nr.: 0588/0813/00Kaina:Nuo 1,22 €Yra sandėlyje: 17 vnt. -
Solidus sriegiklis, 8x150Kodas: SB00000144Art. Nr.: 0588/0815/00Kaina:Nuo 1,22 €Yra sandėlyje: 45 vnt. -
Solidus sriegiklis, 8x170Kodas: SB00000145Art. Nr.: 1A008F8170XX3DXXHKaina:Nuo 3,15 €Yra sandėlyje: 17 vnt.
| Gamintojas | DIECKMANN |
|---|---|
| Medžiaga | spalvotas aliuminis |
| Paskirtis | Vidaus durims |
| Varčios medžiaga | medinėms ir metalinėms durims |
| Konstrukcija | svirtinės rankenos abiejose pusėse |
| Plokštelės tipas | padalintos rozetės |
| Apkrovos galia | vidurinė |
| Klasė pagal EN 1906 | 3 klasė |
| Apsauga nuo gaisro | netinka naudoti priešgaisrinėms durims |
| Rankenos konstrukcija | su stabilia fiksuota pasukimo ašimi |
| Medžiaga: požeminė konstrukcija | plastikas |
| Durų kryptis | universali DIN dešinių ir kairių durų naudojimas |
| Suderinamumo standartas | vokiškas (DIN) |
| Durų storis | 35-45 mm |
| Užrakinimo funkcija | PZ / BB / WC |
| WC rankenėlės tipas | su spalviniu indikatoriumi |
| Rankenos ilgis | 136 mm |
| Rankenos ašies kvadrato dydis | 8 mm |
| Plokštelės/rozetės forma | Apvalus |
| Plokštelės/rozetės dydis | Ø55 mm |
| Plokštelės/rozetės storis | 8 mm |
| Atstumas nuo varčios paviršiaus iki išorinio rankenos paviršiaus | 69 mm |
| Įdiegimo tipas | prisukama |
| Tvirtinimo tipas | Uždengtas, tvirtinamas mediniais varžtais |
| Centravimo kaiščių skersmuo | 7 mm |
| Tvirtinimo elementai | įtraukta į komplektą |
















