Durų rankena INDIA 3108 (Hermes)
Produkto kodas
MB00000163
Visos kainos nurodytos su PVM
Nuo
29,38 €
Liko tik %1
Nerūdijančio plieno durų rankena INDIA 3108 (Hermes)
Gamintojas - DIECKMANN (Vokietija)
- durų rankenų komplektas su apvaliomis rozetėmis
- padidintoms apkrovoms pritaikyta rankena, tvirtas rozetės pagrindas
- pasukama nerūdijančiojo plieno rankena, tvirtai užfiksuota plastikinėje bazinėje rozetėje fiksavimo žiedu
- integruota rankenos spyruoklė, sumažinanti spynos apkrovą
- rankenos kreipiančioji pagaminta iš savaime susitepančio plastiko
- pagrindo rozetė su centravimo kaiščiais metriniams varžtams M5 x 30 mm
- standartinis durų storis: 35-45 mm (WC 35-45 mm)
- pritaikant kitokio storio durims (DB), reikia pasirinkti atitinkamo ilgio varžtus (4 vnt.) ir ašį:
-
- durų storis (DB) 35-95 mm - ašis 8x130 mm
- durų storis (DB) 50-110 mm - ašis 8x150 mm
- durų storis (DB) 85-130 mm - ašis 8x170 mm
- rozetės: Ø 55 mm
- centravimo kaiščiai: Ø 8 mm
- papildomas varžtas su galvute rankenoje, kad būtų tvirtesnis
- rakto skylutės variantai: PZ, BB, WC
- rankenos ilgis: 130 mm
- rankenos ašis: 8 mm
- atitinka 3 kategoriją pagal naudojimo intensyvumą ir ilgaamžiškumą (pagal EN 1906), tinkama vidutinio ir didelio intensyvumo durims viešosios paskirties pastatuose
- sertifikuota Šiaurės Reino-Vestfalijos statybinių medžiagų bandymo instituto (MPA NRW)
- medžiaga: nerūdijantis plienas
Visos kainos nurodytos su PVM
- Produktai
- Kaina
- Yra sandėlyje
- Kiekis
-
INDIJA 3108 (Hermes) Rankenos rinkinys BB, 3 klasė, nerūdijantis plienasKodas: SB00011204Art. Nr.: 3108/8501/00Kaina:Nuo 29,38 €Yra sandėlyje: 3 kompl. -
INDIA 3108 (Hermes) Rankenos rinkinys PZ, 3 klasė, nerūdijantis plienasKodas: SB00011205Art. Nr.: 3108/8603/00Kaina:Nuo 29,38 €Yra sandėlyje: 99 kompl. -
INDIA 3108 (Hermes) Rankenos rinkinys WC, 3 klasė, nerūdijantis plienasKodas: SB00011206Art. Nr.: 3108/8704/00Kaina:Nuo 47,06 €Yra sandėlyje: 42 kompl.
Papildomi produktai
- Produktai
- Kaina
- Yra sandėlyje
- Kiekis
-
Varžtas M5 x 60, DIN 965, cinkuotas (durų storis 50-80mm)Kodas: SB00006974Art. Nr.: 965-5x60Kaina:Nuo 0,12 €Yra sandėlyje: 2 vnt. -
Varžtas 7991 M5x70 mm, nerūdijantis plienas (durų storis 60-90mm)Kodas: SB00006955Art. Nr.: 7991 M5x70 A2Kaina:Nuo 0,38 €Yra sandėlyje: 127 vnt. -
Varžtas 7991 M5x80 mm, nerūdijantis plienas (durų storis 70-100mm)Kodas: SB00006956Art. Nr.: 799125 80Kaina:Nuo 0,44 €Yra sandėlyje: 42 vnt. -
Varžtas 7991 M5x90 mm, nerūdijantis plienas (durų storis 80-110mm)Kodas: SB00006957Art. Nr.: 799125 60Kaina:Nuo 1,82 €Yra sandėlyje: 39 vnt. -
Varžtas 7991 M5x100 mm, nerūdijantis plienas (durų storis 90-120mm)Kodas: SB00006952Art. Nr.: 799125 100Kaina:Nuo 2,61 €Yra sandėlyje: 70 vnt. -
Varžtas M5x115 mm (durų storis 35-135mm)Kodas: SB00009576Art. Nr.: 818909800011Kaina:Nuo 3,62 €Yra sandėlyje: 0 vnt. -
Solidus sriegiklis, 8x130Kodas: SB00000143Art. Nr.: 0588/0813/00Kaina:Nuo 1,22 €Yra sandėlyje: 17 vnt. -
Solidus sriegiklis, 8x150Kodas: SB00000144Art. Nr.: 0588/0815/00Kaina:Nuo 1,22 €Yra sandėlyje: 45 vnt. -
Solidus sriegiklis, 8x170Kodas: SB00000145Art. Nr.: 1A008F8170XX3DXXHKaina:Nuo 3,15 €Yra sandėlyje: 17 vnt.
| Gamintojas | DIECKMANN |
|---|---|
| Medžiaga | nerūdijantis plienas |
| Paskirtis | Vidaus durims |
| Varčios medžiaga | medinėms ir metalinėms durims |
| Konstrukcija | svirtinės rankenos abiejose pusėse |
| Plokštelės tipas | padalintos rozetės |
| Apkrovos galia | aukšta |
| Klasė pagal EN 1906 | 3 klasė |
| Apsauga nuo gaisro | netinka naudoti priešgaisrinėms durims |
| Rankenos konstrukcija | su stabilia fiksuota pasukimo ašimi |
| Rankenos spyruoklė integruota rozetėje | Taip |
| Medžiaga: požeminė konstrukcija | plastikas |
| Durų kryptis | universali DIN dešinių ir kairių durų naudojimas |
| Suderinamumo standartas | vokiškas (DIN) |
| Durų storis | 35-45 mm (WC 35-45 mm) |
| Užrakinimo funkcija | PZ / BB / WC |
| WC rankenėlės tipas | su spalviniu indikatoriumi |
| Rankenos ilgis | 136 mm |
| Rankenos ašies kvadrato dydis | 8 mm |
| Plokštelės/rozetės forma | Apvalus |
| Plokštelės/rozetės dydis | Ø55 mm |
| Plokštelės/rozetės storis | 8 mm |
| Atstumas nuo varčios paviršiaus iki išorinio rankenos paviršiaus | 69 mm |
| Įdiegimo tipas | prisukama |
| Tvirtinimo tipas | Uždengti |
| Centravimo kaiščių skersmuo | 7 mm |
| Tvirtinimo elementai | įtraukta į komplektą |
| Tvirtinimo centrų atstumas | 38 mm |
































