Durų rankena LIVING M222
Durų rankena LIVING M222
Gamintojas - OLIVARI (Italija)
Dizainas - Dominique Perrault 2010
Durų rankena turi būti paprasta, elementari, lengvai naudojama ir suprantama iš pirmo žvilgsnio. Kūrybiniame procese su „Olivari“ prancūzų architektas Dominique Perrault siekė sukurti maksimaliai supaprastintą formą, palikdamas tik pagrindinius komponentus: horizontalią, tiesią rankeną – tarsi minimalistinę liniją erdvėje – ir funkcionalią, dalykišką jungtį su durų varčia. "Linijinės formos išreiškia šiuolaikinės architektūros tęstinumą, kuris atsispindi ir praktiškų kasdienių objektų mastelyje. Konceptualiai aiškiame projekte nėra vietos nereikalingiems ir bereikšmiams dalykams", - sakė Dominique Perrault.
- rankenų rinkinys su kvadratinėmis rozetėmis
- galimi uždarymai: PZ, BB, BAC
- WC rinkiniui rinkitės BAC ir WC rozetės SPACE Q LOW
- patentuota konstrukcija su plonomis rozetėmis
- integruota rankenos spyruoklė
- rankenos kvadratinė ašis: 8 mm
- rankenos ilgis: 153 mm
- rozetės matmenys: 51 x 51 mm
- rozetės storis: 5 mm
- medžiaga: žalvaris
-
galimo apdailos:
- satininis chromas (CO)
- poliruotas chromas (CR)
- satino nerūdijančiojo plieno efektas SUPERINOX PVD (IS)
- satininis antracitas SUPERANTRACITE PVD (US)
- specialios „SUPER“ paviršiaus apdailos, pasižyminčios dideliu atsparumu drėgmei, druskoms, rūgštiems lietums, temperatūros svyravimams ir ultravioletiniams spinduliams; tinka naudoti lauke, taip pat pakrančių zonose ir intensyvaus eismo vietose, pavyzdžiui, viešbučiuose ir viešuosiuose pastatuose
- Produktai
- Kaina
- Yra sandėlyje
- Kiekis
-
LIVING rankenos/ rozetės rinkinys PZ, rozetė 5 mm, matinis chromasKodas: SB00017851Art. Nr.: M222RY8B COKaina:Nuo 316,60 €Yra sandėlyje: 0 rinkin. -
LIVING rankenos/ rozetės rinkinys BAC, rozetė 5 mm, matinis chromasKodas: SB00017846Art. Nr.: M222RSB8B COKaina:Nuo 291,01 €Yra sandėlyje: 0 rinkin. -
LIVING rankenos/ rozetės rinkinys BB, rozetė 5 mm, matinis chromasKodas: SB00017845Art. Nr.: M222RB8B COKaina:Nuo 316,60 €Yra sandėlyje: 0 rinkin.
Papildomi produktai
- Produktai
- Kaina
- Yra sandėlyje
- Kiekis
-
4 savaičių pristatymas OLIVARI gaminiamsKodas: OLIPIEGKaina:Nuo 60,50 €Yra sandėlyje: 0 vnt.
| Gamintojas | OLIVARI |
|---|---|
| Dizaineris | Dominique Perrault |
| Medžiaga | varis |
| Medžiagos savybės (dėl specifinių asperacijų - žr. tech. info.) | ultraatspari danga – tinkama naudoti agresyvioje aplinkoje |
| Paskirtis | Vidaus / išorės durims |
| Varčios medžiaga | medinėms ir metalinėms durims |
| Konstrukcija | svirtinės rankenos abiejose pusėse |
| Plokštelės tipas | padalintos rozetės |
| Apkrovos galia | aukšta |
| Klasė pagal EN 1906 | nesertifikuota |
| Apsauga nuo gaisro | netinka naudoti priešgaisrinėms durims |
| Rankenos spyruoklė integruota rozetėje | Taip |
| Durų kryptis | universali DIN dešinių ir kairių durų naudojimas |
| Suderinamumo standartas | vokiškas (DIN) |
| Užrakinimo funkcija | PZ / BB / WC / BAC |
| Rankenos bendras ilgis (nuo rozetės/plokštelės krašto) | 153 mm |
| Rankenos ašies kvadrato dydis | 8 mm |
| Plokštelės/rozetės forma | kvadratinė |
| Plokštelės/rozetės dydis | 51 x 51 mm |
| Plokštelės/rozetės storis | 5 mm |
| Atstumas nuo varčios paviršiaus iki išorinio rankenos paviršiaus | 61 mm |
| Įdiegimo tipas | prisukama |
| Tvirtinimo tipas | Uždengti |
| Tvirtinimo elementai | įtraukta į komplektą |













