Langų rankena LIVING K222B
Produkto kodas
MB00009492
Visos kainos nurodytos su PVM
Nuo
182,95 €
Liko tik %1
Langų rankena LIVING K222B
Gamintojas - OLIVARI (Italija)
Dizainas - Dominique Perrault 2010
Durų rankena turi būti paprasta, elementari, lengvai naudojama ir suprantama iš pirmo žvilgsnio. Atsižvelgdamas į tai, prancūzų architektas Dominique Perrault sukūrė LIVING - iki minimumo sumažintą durų rankeną, palikdamas tik pagrindinius komponentus: horizontalią, tiesią rankeną, kaip nepastebimą liniją erdvėje, ir pritaikytą, dalykišką jungtį su durų varčia. "Linijinės formos išreiškia šiuolaikinės architektūros tęstinumą, kuris atsispindi ir praktiškų kasdienių daiktų mastelyje. Konceptualiai aiškiame projekte nėra vietos nereikalingiems ir beprasmiams dalykams", - teigė Dominique'as Perrault.
OLIVARI gaminių standartinis pristatymo terminas - 8 savaitės. Jei norite gauti OLIVARI gaminius per 4 savaites, prie užsakymo pridėkite 50 EUR (neto) pristatymo priemoką.
OLIVARI gaminių užsakymams, kurių bendra vertė 750 EUR (+ PVM), pristatymo laikas yra 4 savaitės be jokios papildomos priemokos!
Dizainas - Dominique Perrault 2010
Durų rankena turi būti paprasta, elementari, lengvai naudojama ir suprantama iš pirmo žvilgsnio. Atsižvelgdamas į tai, prancūzų architektas Dominique Perrault sukūrė LIVING - iki minimumo sumažintą durų rankeną, palikdamas tik pagrindinius komponentus: horizontalią, tiesią rankeną, kaip nepastebimą liniją erdvėje, ir pritaikytą, dalykišką jungtį su durų varčia. "Linijinės formos išreiškia šiuolaikinės architektūros tęstinumą, kuris atsispindi ir praktiškų kasdienių daiktų mastelyje. Konceptualiai aiškiame projekte nėra vietos nereikalingiems ir beprasmiams dalykams", - teigė Dominique'as Perrault.
- L formos neužrakinama lango rankena
- fiksuotos varstymo padėtys
- pasvirusi plona rozetė
- rozetės matmenys: 32 x 71 mm
- rozetės storis: 6 mm
- tvirtinimo kaiščiai: Ø10 mm
- bendras rankenos ilgis (nuo rozetės viršaus): 163 mm
- atstumas nuo lapo paviršiaus iki išorinio rankenos krašto: 61 mm
- atstumas tarp tvirtinimo taškų: 43 mm
- medžiaga: žalvaris
- galima apdaila:
-
- satino chromas (CO)
- poliruotas chromas (CR)
- matinio nerudijančio plieno spalva SUPERINOX PVD (IS)
- matinio antracito spalva SUPERANTRACITE PVD (US)
- specialios SUPER paviršiaus apdailos, pasižyminčios dideliu atsparumu drėgmei, druskoms, rūgštiems lietums, temperatūros svyravimams ir UV spinduliams; tinka naudoti lauke, įskaitant pakrančių zonas, ir intensyvaus eismo vietose, pavyzdžiui, viešbučiuose ir viešuosiuose pastatuose
OLIVARI gaminių standartinis pristatymo terminas - 8 savaitės. Jei norite gauti OLIVARI gaminius per 4 savaites, prie užsakymo pridėkite 50 EUR (neto) pristatymo priemoką.
OLIVARI gaminių užsakymams, kurių bendra vertė 750 EUR (+ PVM), pristatymo laikas yra 4 savaitės be jokios papildomos priemokos!
Visos kainos nurodytos su PVM
- Produktai
- Kaina
- Yra sandėlyje
- Kiekis
-
Langų rankena LIVING K222B antracito tono PVD matinė USKodas: SB00022567Art. Nr.: K222B USKaina:Nuo 220,70 €Yra sandėlyje: 0 vnt. -
Langų rankena LIVING K222B chromuota matinė COKodas: SB00022565Art. Nr.: K222B COKaina:Nuo 195,29 €Yra sandėlyje: 0 vnt. -
Langų rankena LIVING K222B nerūdijančio plieno PVD matinė ISKodas: SB00022566Art. Nr.: K222B ISKaina:Nuo 210,48 €Yra sandėlyje: 0 vnt. -
Langų rankena LIVING K222B chromuota poliruota CRKodas: SB00022564Art. Nr.: K222B CRKaina:Nuo 182,95 €Yra sandėlyje: 0 vnt.
Papildomi produktai
- Produktai
- Kaina
- Yra sandėlyje
- Kiekis
-
4 savaičių pristatymas OLIVARI gaminiamsKodas: OLIPIEGKaina:Nuo 60,50 €Yra sandėlyje: 0 vnt.
| Gamintojas | OLIVARI |
|---|---|
| Dizaineris | Dominique Perrault |
| Medžiaga | varis |
| Paskirtis | pasukamiems / varstomiems langams |
| Tvirtinimo tipas | Uždengti |
| Konstrukcija | vienpusė rankena |
| Funkcija | neužrakinamas |
| Rozetės tipas | standartinis |
| Plokštelės/rozetės forma | kvadratinė |
| Forma | L formos |
| Rankenos bendras ilgis (nuo rozetės/plokštelės krašto) | 163 mm |
| Plokštelės/rozetės dydis | 32 x 71 mm |
| Ilgalaikės eksploatacinės savybės pagal EN 13126 | Nesertifikuota |
| Centravimo kaiščių skersmuo | 10 mm |
| Tvirtinimo centrų atstumas | 43 mm |
| Atstumas nuo varčios paviršiaus iki išorinio rankenos paviršiaus | 61 mm |
| Plokštelės/rozetės storis | 6 mm |
| Medžiagos savybės (dėl specifinių asperacijų - žr. tech. info.) | ultraatspari danga – tinkama naudoti agresyvioje aplinkoje |













