Durų burbulo komplektas RIVA-103 K7 sunkios apkrovos durims
Produkto kodas
MB00001558
Visos kainos nurodytos su PVM
Nuo
46,90 €
Liko tik %1
Nerūdijančio plieno durų burbulo komplektas RIVA-103 K7 sunkios apkrovos durims
Gamintojas - DIECKMANN (Vokietija)
- rankenos ir durų burbulo komplektas su apvaliomis rozetėmis
- plieninis/plastikinis pagrindas su prispaudžiamu "Clip" spaustuku ir plieniniais centravimo kaiščiais Ø 8 mm
- konstrukcija atitinka 4 apkrovos ir atsparumo klasę pagal EN 1906
- paslėptas M5 varžtas su apsauga nuo atsukimo
- automatinis užrakinimo / atrakinimo mechanizmas užtikrina lengvą ir sklandų montavimą net ir sunkioms durims
- universaliai tinka dešininėms ir kairinėms durims
- su fiksuota jungtimi savaime susitepančiame guolyje
- durų storis: 40-65 mm (WC 40-59 mm)
- rankenos ilgis: 142 mm
- rankenos skersmuo: 22 mm
- rankenos kvadratinė ašis: 8 mm
- rozetės skersmuo: 55 mm
- medžiaga: matinis satininis nerūdijantis plienas
Visos kainos nurodytos su PVM
- Produktai
- Kaina
- Yra sandėlyje
- Kiekis
-
RIVA 103 WE 4 klasės rankenos rinkinys su rozetėmis su rankenos burbulu K7, 8 mm, nerūdijantis plienasKodas: SB00011372Art. Nr.: 5903/0786/00Kaina:Nuo 46,90 €Yra sandėlyje: 1 kompl.
| Gamintojas | DIECKMANN |
|---|---|
| Medžiaga | nerūdijantis plienas |
| Paskirtis | Vidaus / išorės durims |
| Varčios medžiaga | medinėms ir metalinėms durims |
| Konstrukcija | svirtinė rankena / fiksuota rankenėlė |
| Plokštelės tipas | padalintos rozetės |
| Apkrovos galia | aukšta |
| Klasė pagal EN 1906 | 4 klasė |
| Apsauga nuo gaisro | galimas susijęs ugniai atsparus modelis |
| Tinka avarinėms išėjimo durims | susijęs modelis, atitinka EN 179 reikalavimus |
| Rankenos konstrukcija | su fiksuotu junginiu savaime besisutepančiame guolyje |
| Rankenos spyruoklė integruota rozetėje | Ne |
| Medžiaga: požeminė konstrukcija | plienas |
| Durų kryptis | universali DIN dešinių ir kairių durų naudojimas |
| Suderinamumo standartas | vokiškas (DIN) |
| Durų storis | 40-65 mm (WC 40-59 mm) |
| Užrakinimo funkcija | PZ – su profilio cilindro anga |
| Rankenos ilgis | 142 mm |
| Rankenos skersmuo | 22 mm |
| Rankenos ašies kvadrato dydis | 8 mm |
| Plokštelės/rozetės forma | Apvalus |
| Plokštelės/rozetės dydis | Ø55 mm |
| Plokštelės/rozetės storis | 8 mm |
| Atstumas nuo varčios paviršiaus iki išorinio rankenos paviršiaus | 68 mm |
| Durų rankenėlės forma | apvali |
| Durų rankenėlės dydis | Ø50 mm |
| Įdiegimo tipas | prisukama |
| Tvirtinimo tipas | Paslėpti varžtai su atsukimo apsauga |
| Centravimo kaiščių skersmuo | 8 mm |
| Tvirtinimo elementai | įtraukta į komplektą |
| Tvirtinimo centrų atstumas | 38 mm |









