Rankena RIVA-103, sunkios apkrovos durims
Produkto kodas
MB00001652
Visos kainos nurodytos su PVM
Nuo
46,90 €
Liko tik %1
Nerūdijančio plieno rankena objekto durims RIVA-103
Gamintojas - DIECKMANN (Vokietija)
- durų rankenų komplektas su apvaliomis rozetėmis
- plieninis pagrindas su prispaudžiamu "Clip" spaustuku ir tvirtinimo kaiščiais Ø 8 mm
- konstrukcija atitinka 4 apkrovos ir atsparumo klasę pagal DIN 1906
- paslėptas M5 varžtas su apsauga nuo atsukimo
- automatinis užrakinimo / atrakinimo mechanizmas užtikrina lengvą ir sklandų montavimą net ir sunkioms durims
- universaliai tinka dešininėms ir kairinėms durims
- su fiksuota jungtimi savaime susitepančiame guolyje
- durų storis: 40-65 mm (WC 40-59 mm)
- rankenos ilgis: 142 mm
- rankenos skersmuo: 22 mm
- rankenos kvadratinė ašis: 8 mm
- rozetės skersmuo: 55 mm
- medžiaga: matinis nerūdijantis plienas
Visos kainos nurodytos su PVM
- Produktai
- Kaina
- Yra sandėlyje
- Kiekis
-
RIVA 103 4 klasės rankenos rinkinys su rozetėmis PZ, 8 mm, nerūdijantis plienasKodas: SB00011375Art. Nr.: 5903/8603/00Kaina:Nuo 46,90 €Yra sandėlyje: 1 kompl. -
RIVA 103 4 klasės rankenos rinkinys su rozetėmis WC, 8 mm, nerūdijantis plienasKodas: SB00011376Art. Nr.: 5903/8704/00Kaina:Nuo 57,39 €Yra sandėlyje: 3 kompl.
| Gamintojas | DIECKMANN |
|---|---|
| Medžiaga | nerūdijantis plienas |
| Paskirtis | Vidaus / išorės durims |
| Varčios medžiaga | medinėms ir metalinėms durims |
| Konstrukcija | svirtinės rankenos abiejose pusėse |
| Plokštelės tipas | padalintos rozetės |
| Apkrovos galia | aukšta |
| Klasė pagal EN 1906 | 4 klasė |
| Apsauga nuo gaisro | galimas susijęs ugniai atsparus modelis |
| Tinka avarinėms išėjimo durims | susijęs modelis, atitinka EN 179 reikalavimus |
| Rankenos konstrukcija | su fiksuotu junginiu savaime besisutepančiame guolyje |
| Rankenos spyruoklė integruota rozetėje | Ne |
| Medžiaga: požeminė konstrukcija | plienas |
| Durų kryptis | universali DIN dešinių ir kairių durų naudojimas |
| Suderinamumo standartas | vokiškas (DIN) |
| Durų storis | 40-65 mm (WC 40-59 mm) |
| Užrakinimo funkcija | PZ / BB / WC / BAC |
| WC rankenėlės tipas | su spalviniu indikatoriumi |
| Rankenos ilgis | 142 mm |
| Rankenos skersmuo | 22 mm |
| Rankenos ašies kvadrato dydis | 8 mm |
| Plokštelės/rozetės forma | Apvalus |
| Plokštelės/rozetės dydis | Ø55 mm |
| Plokštelės/rozetės storis | 8 mm |
| Atstumas nuo varčios paviršiaus iki išorinio rankenos paviršiaus | 68 mm |
| Įdiegimo tipas | prisukama |
| Tvirtinimo tipas | Paslėpti varžtai su atsukimo apsauga |
| Centravimo kaiščių skersmuo | 8 mm |
| Tvirtinimo elementai | įtraukta į komplektą |
| Tvirtinimo centrų atstumas | 38 mm |











