Durų rankena MONACO Square-R
Produkto kodas
MB00000893
Visos kainos nurodytos su PVM
Nuo
21,33 €
Liko tik %1
Durų rankena MONACO Square-R
Gamintojas - Südmetall (Vokietija)
- durų rankena su kvadratinėmis rozetėmis vidaus durims
- rakto skylutės variantai: PZ, BB, WC
- metalinis pagrindas su fiksuota ašimi
- paslėptas atsukimas
- integruota rankenos spyruoklė, sumažinanti spynos apkrovą
- rankenos kvadratinė ašis: 8 mm
- rankenos ilgis: 135 mm
- kvadratinės rozetės matmenys: 53 x 53 mm, storis: 8 mm
- rankenos skersmuo: 20 mm
- atstumas nuo varčios paviršiaus iki rankenos išorinio krašto: 70 mm
- durų storis: 38-42 mm
- medžiaga: nerūdijantis plienas
Visos kainos nurodytos su PVM
- Produktai
- Kaina
- Yra sandėlyje
- Kiekis
-
Monaco Square-R rankenos/ rozetės rinkinys BB, nerūdijantis plienasKodas: SB00005754Art. Nr.: 88.03.0010Kaina:Nuo 21,33 €Yra sandėlyje: 0 rinkin. -
Monaco Square-R rankenos/ rozetės rinkinys PZ, nerūdijantis plienasKodas: SB00005755Art. Nr.: 88.03.0020Kaina:Nuo 21,33 €Yra sandėlyje: 14 rinkin. -
Monaco Square-R rankenos/ rozetės rinkinys WC, nerūdijantis plienasKodas: SB00005756Art. Nr.: 88.03.0030Kaina:Nuo 34,99 €Yra sandėlyje: 5 rinkin.
Papildomi produktai
- Produktai
- Kaina
- Yra sandėlyje
- Kiekis
-
Solidus sriegiklis, 8x130Kodas: SB00000143Art. Nr.: 0588/0813/00Kaina:Nuo 1,22 €Yra sandėlyje: 17 vnt. -
Solidus sriegiklis, 8x150Kodas: SB00000144Art. Nr.: 0588/0815/00Kaina:Nuo 1,22 €Yra sandėlyje: 45 vnt. -
Solidus sriegiklis, 8x170Kodas: SB00000145Art. Nr.: 1A008F8170XX3DXXHKaina:Nuo 3,15 €Yra sandėlyje: 17 vnt. -
Sraigtas M4 x 80 mm su mažo skersmens galvute (durų storis 40-80 mm)Kodas: SB00004784Art. Nr.: 32.23.1090Kaina:Nuo 2,78 €Yra sandėlyje: 36 vnt.
| Gamintojas | SÜDMETALL |
|---|---|
| Medžiaga | nerūdijantis plienas |
| Paskirtis | Vidaus durims |
| Varčios medžiaga | medinėms ir metalinėms durims |
| Konstrukcija | svirtinės rankenos abiejose pusėse |
| Plokštelės tipas | padalintos rozetės |
| Apkrovos galia | aukšta |
| Klasė pagal EN 1906 | nesertifikuota |
| Apsauga nuo gaisro | netinka naudoti priešgaisrinėms durims |
| Rankenos konstrukcija | su stabilia fiksuota pasukimo ašimi |
| Rankenos spyruoklė integruota rozetėje | Taip |
| Medžiaga: požeminė konstrukcija | Metalas |
| Durų kryptis | universali DIN dešinių ir kairių durų naudojimas |
| Suderinamumo standartas | vokiškas (DIN) |
| Durų storis | 38-42 mm |
| Užrakinimo funkcija | PZ / BB / WC |
| Rankenos ilgis | 135 mm |
| Rankenos skersmuo | 20 mm |
| Rankenos ašies kvadrato dydis | 8 mm |
| Plokštelės/rozetės forma | kvadratinė |
| Plokštelės/rozetės dydis | 53 x 53 mm |
| Plokštelės/rozetės storis | 8 mm |
| Atstumas nuo varčios paviršiaus iki išorinio rankenos paviršiaus | 68 mm |
| Įdiegimo tipas | prisukama |
| Tvirtinimo tipas | Paslėptas varžtas |
| Centravimo kaiščių skersmuo | 7 mm |


















