Ugniai atspari durų rankena MONACO II-R BK3 FS
Produkto kodas
MB00000481
Visos kainos nurodytos su PVM
Nuo
33,03 €
Liko tik %1
Nerūdijančio plieno rankena priešgaisrinėms durims MONACO II-R BK3 FS
Gamintojas - Südmetall (Vokietija)
- rankenų komplektas su apvaliomis rozetėmis
- tinka priešgaisrinėms durims
- aukštos kokybės ir patvari medžiaga
- rakto skylutės variantai: PZ, BB, WC
- rankenos kvadratinė ašis - 8 / 9 / 8 mm (Ø 9 mm tik ašies viduryje - spynos tvirtinimo vietoje)
- rankenos ilgis: 130 mm
- rozetės skersmuo: 52 mm
- atstumas tarp kaiščių centrų: 38 mm
- tinka standartinėms durims, varčios storis 38-48 mm
- pritaikant kitam durų storiui (DB), reikia pasirinkti atitinkamo ilgio varžtus (4 vnt.) ir ašį:
- durų storiui 35–95 mm – ašis 8×130 mm
- durų storiui 50–110 mm – ašis 8×150 mm
- durų storiui 85–130 mm – ašis 8×170 mm
- integruota rankenos spyruoklė, sumažinanti spynos apkrovą
- nailoninis pagrindas su 7 mm centravimo kaiščiais
- metriniai varžtai M4
- rankena tinkama naudoti ir didelio apkrovimo objektų durims be priešgaisrinės apsaugos, pakeitus rankenos ašį
- atitinka 3 apkrovos ir atsparumo klasę pagal standartą EN 1906
- sertifikuojamas pagal priešgaisrinius reikalavimus kaip durų konstrukcijos sudedamoji dalis atliekant durų atsparumo ugniai bandymą
- medžiaga: nerūdijantis plienas
Nėra priešgaisrinės saugos sertifikato pagal EN 1906 reikalavimus.
Visos kainos nurodytos su PVM
- Produktai
- Kaina
- Yra sandėlyje
- Kiekis
-
MONACO II-R, rankenos rinkinys su rozetėmis PZ, BK3 FS, durų storis 65 mm, nerūdijantis plienasKodas: SB00004696Art. Nr.: 28.05.6410FS TS65Kaina:Nuo 40,20 €Yra sandėlyje: 6 rinkin. -
Monaco II-R rankenu rinkinys su rozetėmis PZ, BK3 FS, nerūdijantis plienasKodas: SB00004694Art. Nr.: 28.05.6410FSKaina:Nuo 33,03 €Yra sandėlyje: 0 rinkin.
Papildomi produktai
- Produktai
- Kaina
- Yra sandėlyje
- Kiekis
-
Sraigtas M4 x 80 mm su mažo skersmens galvute (durų storis 40-80 mm)Kodas: SB00004784Art. Nr.: 32.23.1090Kaina:Nuo 2,78 €Yra sandėlyje: 36 vnt.
| Gamintojas | SÜDMETALL |
|---|---|
| Medžiaga | nerūdijantis plienas |
| Paskirtis | Vidaus durims |
| Varčios medžiaga | medinėms ir metalinėms durims |
| Konstrukcija | svirtinės rankenos abiejose pusėse |
| Plokštelės tipas | padalintos rozetės |
| Apkrovos galia | aukšta |
| Klasė pagal EN 1906 | 3 klasė |
| Apsauga nuo gaisro | sertifikuojama kaip įrangos dalis durų bandymuose |
| Rankenos spyruoklė integruota rozetėje | Taip |
| Medžiaga: požeminė konstrukcija | nailonas |
| Durų kryptis | universali DIN dešinių ir kairių durų naudojimas |
| Suderinamumo standartas | vokiškas (DIN) |
| Durų storis | 38-48 mm / 65 mm |
| Užrakinimo funkcija | PZ / BB / WC |
| Rankenos ilgis | 130 mm |
| Rankenos ašies kvadrato dydis | 8-9-8 mm |
| Plokštelės/rozetės forma | Apvalus |
| Plokštelės/rozetės dydis | Ø52 mm |
| Įdiegimo tipas | prisukama |
| Tvirtinimo tipas | Paslėptas varžtas |
| Centravimo kaiščių skersmuo | 7 mm |
| Tvirtinimo centrų atstumas | 38 mm |










