Durų burbulo komplektas MONACO II-R WE BK3 FS priešgaisrinėms durims
Produkto kodas
MB00008708
Visos kainos nurodytos su PVM
Nuo
53,46 €
Liko tik %1
Durų burbulo komplektas priešgaisrinėms durims MONACO II-R WE BK3 FS
Gamintojas - Südmetall (Vokietija)
- rankenos ir durų burbulo komplektas su apvaliomis rozetėmis
- tinka priešgaisrinėms durims
- aukštos kokybės ir patvari medžiaga
- rakto skylutės variantai: PZ, BB, WC
- rankenos kvadratinė ašis: 8 / 9 / 8 mm (Ø 9 mm tik ašies viduryje - spynos tvirtinimo vietoje)
- rankenos ilgis: 130 mm
- rozetės skersmuo: 52 mm
- atstumas tarp kaiščių centrų: 38 mm
- standartinis durų storis: 38-46 mm
- rankenos spyruoklė spynos apkrovai sumažinti
- nailoninis pagrindas su 7 mm centravimo kaiščiais
- metriniai varžtai M4
- rankena tinkama naudoti ir didelio apkrovimo objektų durims be priešgaisrinės apsaugos, pakeitus rankenos ašį
- atitinka 3 apkrovos ir atsparumo klasę pagal standartą EN 1906
- sertifikuojamas pagal priešgaisrinius reikalavimus kaip durų konstrukcijos sudedamoji dalis atliekant durų atsparumo ugniai bandymą
- medžiaga: nerūdijantis plienas
Nėra priešgaisrinės saugos sertifikato pagal EN 1906 reikalavimus.
Visos kainos nurodytos su PVM
- Produktai
- Kaina
- Yra sandėlyje
- Kiekis
-
MONACO II-R WE Durų burbulo rinkinys priešgaisrinėms durims, BK3, durų storis 38-46 mm, nerūdijantis plienas, DEŠINĖKodas: SB00004699Art. Nr.: 28.05.6430FSKaina:Nuo 53,46 €Yra sandėlyje: 0 rinkin. -
MONACO II-R WE Durų burbulO rinkinys priešgaisrinėms durims, BK3, durų storis 38-46 mm, nerūdijantis plienas, KAIRĖKodas: SB00004701Art. Nr.: 28.05.6440FSKaina:Nuo 53,46 €Yra sandėlyje: 0 rinkin. -
MONACO II-R WE rankenų rinkinys su rankena priešgaisrinėms durims, BK3, durų storis 47-70 mm, nerūdijantis plienas, KAIRĖKodas: SB00022334Art. Nr.: 28.05.6440FS/70Kaina:Nuo 58,01 €Yra sandėlyje: 2 rinkin. -
MONACO II-R WE rankenų rinkinys su rankena priešgaisrinėms durims, BK3, durų storis 47-70 mm, nerūdijantis plienas, DEŠINĖKodas: SB00022333Art. Nr.: 28.05.6430FS/70Kaina:Nuo 58,01 €Yra sandėlyje: 0 rinkin.
| Gamintojas | SÜDMETALL |
|---|---|
| Medžiaga | nerūdijantis plienas |
| Varčios medžiaga | medinėms ir metalinėms durims |
| Paskirtis | Vidaus durims |
| Konstrukcija | svirtinė rankena / fiksuota rankenėlė |
| Plokštelės tipas | padalintos rozetės |
| Durų kryptis | užsakant nurodykite durų atidarymo kryptį |
| Apkrovos galia | aukšta |
| Klasė pagal EN 1906 | 3 klasė |
| Apsauga nuo gaisro | sertifikuojama kaip įrangos dalis durų bandymuose |
| Suderinamumo standartas | vokiškas (DIN) |
| Medžiaga: požeminė konstrukcija | nailonas |
| Rankenos spyruoklė integruota rozetėje | Taip |
| Durų storis | 38-46 mm |
| Užrakinimo funkcija | PZ / BB / WC |
| Rankenos ilgis | 130 mm |
| Rankenos ašies kvadrato dydis | 8-9-8 mm |
| Plokštelės/rozetės forma | Apvalus |
| Plokštelės/rozetės dydis | Ø52 mm |
| Įdiegimo tipas | prisukama |
| Tvirtinimo tipas | Paslėptas varžtas |
| Tvirtinimo centrų atstumas | 38 mm |
| Centravimo kaiščių skersmuo | 7 mm |












